Başakşehir’de sela okuyan imama silah çektiler

Son Güncelleme: 7 Ekim 2016 - 8:30 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Başakşehir’deki Hatice Binti Ali Camii’nin imamı Abdulhekim Yıldız, 15 Temmuz gecesi darbe destekçisi hainlerin saldırısına uğradı.Başakşehir'de sela okuyan imama silah çektiler

TVNET’in ulaştığı görüntülerde, üniformalı hainlere destek veren bir grup sivil hain,Başakşehir’in Ziya Gökalp Mahallesi, Namık Kemal Caddesi üzerindeki Hatice Binti Ali Camisinde sela okuyan İmam Abdulhekim Yıldız’ı darp ederek silahla tehdit ediyor. İmam Yıldız’ı ölümle tehdit eden hainler darbeye karşı çıkan herkesi öldüreceklerini söylüyor.
Sela okuyan imama tehdit Kafana sıkarım
İstanbul Başakşehir’de 15 Temmuz gecesi bir baba ile oğlunun, sela okuyan imamı silahla tehdit ettiği ortaya çıktı. “Niye ezan okuyorsun lan vurayım mı seni” diyen şahıs küfür ederek imama saldırıyor.

‘Vurayım mı lan seni’
Saldırganlardan biri, “Niye ezan okuyorsun lan vurayım mı seni” diyerek imama küfür de ediyor. İmam Yıldız ise kendisine saldıranları güçlükle yatıştırmaya çalışıyor.

Abdulhekim Yıldız’a polis çağırmasını söyleyen saldırganlar daha sonra, “O polisi de vururum. Askere karşı gelen herkesi vururum” diyerek darbecilerin safında yer aldıklarını belirtiyor.

Cezaevine gönderildiler
Baba R.B. ve oğlu O.E.B, darbe girişiminden 2 gün sonra gözaltına alındı. Lise öğrencisi olan O.E.B.’nin emniyetteki ifadesinde darbecileri desteğini itiraf ettiği öğrenildi. İki saldırganın tutuklanarak cezaevine gönderildiği bilgisine ulaşıldı.


Başakşehir’de sela okuyan imama silah çektiler ile Benzer Yazılar:

7 Ekim 2016 Saat : 8:30

Başakşehir’de sela okuyan imama silah çektiler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir