Başakşehir’de Tekvando kuşak sınavı yapıldı

Son Güncelleme: 30 Ocak 2017 - 12:17 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir’de Tekvando kuşak sınavı yapıldı
0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Spor Parkları’nda Tekvando eğitimi alan öğrenciler 1.kuşak sınavına girdi.

Başakşehir'de Tekvando kuşak sınavı yapıldı

Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün ücretsiz olarak verdiği eğitimlerde yaklaşık 300 öğrenci sınava katıldı. Kıyasıya mücadele eden öğrencilerden yarısı Türkiye’de yapılacak bütün müsabakalara katılabilecek seviyeye gelecek. Başakşehir Spor Parkı, Güvercintepe Spor Parkı, Şahintepe Spor Parkı, Kayaşehir Spor Kulübü’nün öğrencilerinin katıldığı deneme sınavı, öğrencileri bir adım öteye taşıyacak. Ocak, Mayıs ve Eylül ayları olmak üzere yılda üç defa tekrarlanan kuşak sınavları 4 dönem sürüyor.

Kuşak renkleri artan öğrenciler heyecanlarını paylaştı. Teakvando sporuna yeni başladım ve beyaz kuşaktayım diyen Hızır Efe Kopuz, “Bende ailemde bu sporu yapmam konusunda hevesliydik. Belediyemizin spor parkları buna imkan sağladı. Teşekkür ediyorum.”

İskender Ulus, “Başakşehir Spor Parkları’nda 1,5 yıldır teakvando eğitimi alıyorum. Ben Güvercintepe Spor Parkı’na devam ediyorum ve çok memnunum.”

Anıl Özer, “1 yıldır teakvando eğitimlerine devam ediyorum. Şuan kırmızı- mavi kuşaktayım bu sınavdan sonra kırmızı kuşağa geçeceğim. Belediyemizin ücretsiz olarak bizlere sunduğu bu imkanlardan bütün gençlerimizin faydalanmasını isterim.”


Başakşehir’de Tekvando kuşak sınavı yapıldı ile Benzer Yazılar:

30 Ocak 2017 Saat : 12:17
  SPOR

Başakşehir’de Tekvando kuşak sınavı yapıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir