Başakşehir’de üst geçit çöktü

Son Güncelleme: 1 Kasım 2014 - 7:43 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir’de bir kamyonun açık unutulan vincinin çarpması sonucu bir kısmı çöken üst geçitteki hasar gün aydınlanınca daha net ortaya çıktı. Başakşehir'de üst geçit çöktüEnkazın kaldırılmasının ardından üstgeçidin bir tarafının TEM Otoyolu ortasında diğer tarafının ise kaldırımda bittiği görüldü.
Avcılar’da geçtiğimiz ay kamyonun çarpıp yıktığı ve 1 kişinin hayatını kaybettiği üstgeçit kazasının bir benzeri de Başakşehir’de yaşandı. TEM Otoyolu Başakşehir mevkiinde saat 18.00 sıralarında meydana gelen kazada bir sürücü Edirne istikametinde seyir halindeyken açık unuttuğu vinç aksamı Ispartakule sapağında yer alan Bizimevler Köprüsü’ne çarptı.kayasehiristanbul.net

Başakşehir'de üst geçit çöktüÇarpmanın etsisiyle üstgeçidin büyük bir bölümü çöktü. Olay sırasında üst geçitte ve yol üzerinde kimsenin bulunmaması olası bir faciayı önledi. Can ve mal kaybının yaşanmadığı kazanın ardından yol çift taraflı trafiğe kapatılırken, üst geçidin son durumu gün aydınlanınca ortaya çıktı.
Enkazın kaldırılmasının ardından üst geçidin adete ikiye ayrıldığı görüldü. Bir kısmı TEM Otoyolu ortasında, yolun diğer tarafındaki kısmı ise kaldırımda biten üstgeçit görenleri hayrete düşürdü.

 


Başakşehir’de üst geçit çöktü ile Benzer Yazılar:

1 Kasım 2014 Saat : 7:43

Başakşehir’de üst geçit çöktü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir