Başakşehir’deki cinayetin failleri tutuklandı

Son Güncelleme: 24 Mayıs 2018 - 12:51 0 Yorum Yazar:

7 Paylaşımlar

Başakşehir’de bir tekstil atölyesinde çıkan bıçaklı kavgayı ayırmaya çalışan Recep Arslan’ı (39) öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli ve kardeşi tutuklandı.

Başakşehir'deki cinayetin failleri tutuklandıAlınan bilgiye göre, 9 Nisan’da Ziya Gökalp Mahallesi Çevre Sanayi Sitesi’nde bir tekstil atölyesinde iki gün çalışan ve işten ayrılan Suriyeli Abdülhalim el H. (32) ve ağabeyi Abdülkerim el H. (33) ile iki günlük parasını almak için atölyeye gitti. Abdülhalim el H. atölyede kendisine iş bulan arkadaşı Mahmut H. ile tartıştı. Abdülhalim el H. yanındaki bıçakla Mahmut H.’ye saldırdı. Kavgayı ayırmaya çalışan Recep Arslan’ın boğazı kesildi. Kavgada Mahmut H. kolundan ve bileğinden yaralandı. Şüpheliler ise olay yerinden kaçtı. Ağır yaralanan Arslan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı.

İş yerindeki görgü tanıklarının ifadelerinden şüphelilerin kimliklerini belirleyen ekipler, 16 Nisan’da Başakşehir‘de bir adrese düzenledikleri baskınla şüpheli Abdülhalim el H. ile ağabeyi Abdülkerim el H.’yi yakaladı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, tutuklandı.


Başakşehir’deki cinayetin failleri tutuklandı ile Benzer Yazılar:

24 Mayıs 2018 Saat : 12:51

Başakşehir’deki cinayetin failleri tutuklandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir