Başakşehir’den dev tesis atılımı

Son Güncelleme: 16 Aralık 2015 - 12:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Avrupa devlerini ziyaret ederek bilgi alan Başakşehir yönetimi, hayata geçirecekleri projeyi tamamlamaya çok yakın. Hedef, Manchester City-Real Madrid harmanı bir alt yapı tesisi.

Başakşehir'den dev tesis atılımı

MEDİPOL Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, altyapı projeleri kapsamında beraberindeki heyetle Madrid’de iki gün süren görüşmeler yaptı. Atletico Madrid Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Miguel Angel Gil Marin’in davetiyle Madrid’e giden yöneticiler, altyapı projelerini hazırlayan mimarlar ile Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Atletico Madrid ve Real Madrid kulüplerini ziyaret etti.

YENİ STADI DA GEZDİLER

ATLETİCO Madrid’in yapımı devam eden 70 bin kapasiteli yeni stadını ve şu anda maçlarını oynadığı Vicente Calderon Stadı’nı ziyaret eden Medipol Başakşehir Kulübü yöneticileri, daha sonra uzun zamandır iş birliği içinde oldukları Atletico Madrid yöneticileriyle toplantılar yaptı. Göksel Gümüşdağ, görüşmelerinin sonunda yaptığı değerlendirmede, “Şimdiye kadar çok etkilendiğimiz Manchester City ve Real Madrid altyapılarının harmanlandığı, çok güzel bir tesis düşünüyoruz” dedi.


Başakşehir’den dev tesis atılımı ile Benzer Yazılar:

16 Aralık 2015 Saat : 12:29
  SPOR

Başakşehir’den dev tesis atılımı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir