Başakşehir’e Elektrik Ne Zaman Gelecek?

Son Güncelleme: 31 Mart 2015 - 1:32 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul’un hem Avrupa hem Anadolu yakasında toplamda 10 ilçe bugün karanlıkta kaldı.

Başakşehir'e Elektrik Ne Zaman Gelecek?

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, Kadıköy ve Ataşehir ilçelerindeki bazı mahallelerde bugün elektrik kesintisi yaşanıyor. Saat 17.00′de elektrik verileceğini belirten AYEDAŞ, kesintilerin, bakım onarım çalışmalarından kaynaklandığını kaydetti.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin (BEDAŞ) açıklamasına göre, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Avcılar ve Esenyurt ilçelerindeki bazı mahallelerde arıza nedeniyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Silivri, Başakşehir, Zeytinburnu ve Beylikdüzü’ndeki bazı mahallelerde ise planlı elektrik kesintisi yaşanıyor.

Silivri ve Sarıyer’e saat 19.00′da, Başakşehir’e 15.00′te, Zeytinburnu’na 13.30′da, Beylikdüzü’ne saat 16.00′da elektrik verilmesi planlanıyor. Eyüp, Gaziosmanpaşa, Esenyurt ilçesinin bazı mahallelerinde tekrardan yapılacak planlı kesinti sonrası elektriğin saat 18.00′de verilmesi bekleniyor.

BEDAŞ ilçelerdeki kesintilerin, bakım onarım, yatırım çalışmaları ile orta gerilim arızalarından kaynaklandığı belirtti.


Başakşehir’e Elektrik Ne Zaman Gelecek? ile Benzer Yazılar:

31 Mart 2015 Saat : 1:32

Başakşehir’e Elektrik Ne Zaman Gelecek? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir