Başakşehir’e genç başkan adayı

Son Güncelleme: 14 Kasım 2013 - 9:42 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbulun genç ve gelişen ilçesi Başakşehir, yaklaşan seçim sürecinde aday adaylarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Fatih BOLCAN

“BOLCA Hizmet Gelecek. Geleceği Seçin” diyen AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Fatih BOLCAN, bu adaylar içerisinden ‘Genç, Dinamik ve Girişimci’ profiliyle sıyrılıyor…

Başakşehir’de ikamet eden ve AK Parti’nin genç yüzünü temsil eden Fatih BOLCAN, aday adaylığı için başvurusunu ilçe başkanı Ayhan Özgürel’in makamında gerçekleştirdi.

Aday adaylığı başvurusu sırasında “Başakşehirliyim. İlçemin dinamiklerini iyi bilirim. Başakşehirlilere hizmet için göreve talibim” diyen BOLCAN, aday adaylığı sürecinin AK Parti’nin demokratik kültürünün bir geleneği olduğunu; gençler, kadınlar, çocuklar ve engelliler başta olmak üzere tüm hemşehrilerinin beklentilerini karşılamak için çalışacağını ifade etti.

Siyasi kampanyasını ‘Genç, Dinamik, Girişimci’ temeline oturtan ve “Her BAHÇEDE bir BAŞAK filizlenecek” diyerek, tüm Başakşehirlileri kucakladığının altını çizen Fatih BOLCAN, AK Parti’nin gelenekten beslenen ve geleceğe dönük vizyonunu temsil eden bir özgeçmişe sahip.


Fatih BOLCAN Kimdir?


 

 

 


Başakşehir’e genç başkan adayı ile Benzer Yazılar:

14 Kasım 2013 Saat : 9:42

Başakşehir’e genç başkan adayı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir