Başakşehir’e Kötü Haber!

Son Güncelleme: 21 Haziran 2017 - 8:39 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Geçtiğimiz sezonda rüya gibi bir sezon geçiren Medipol Başakşehir’de Yalçın Ayhan’dan sonra ikinci ayrılık da gerçekleşmeye çok yakın. Başakşehir’e Kötü Haber!

Başakşehir’in ligdeki başarısında önemli bir pay sahibi olan Edin Visca, yaptığı açıklamalar ile takımdan ayrılacağının sinyalini verdi. İşte detaylar…

Rüya gibi bir sezon geçiren ve sezonu 2. tamamlayan Medipol Başakşehir’de ses getiren transferler yapıldığı kadar ses getirecek de bir ayrılığın yaşanacağı belli olmaya başladı. Yalçın Ayhan’ın takımdan ayrılmasının ardından bir büyük ayrılık daha gerçekleşmek üzere. Geçtiğimiz sezondaki başarının büyük mimarlarından bir tanesi olan Edin Visca, bazı açıklamalarda bulundu ve transfer sezonunda takımdan ayrılabileceğinin sinyalini verdi.

Visca, büyük takımlardan gelen transfer tekliflerini geri çevirmek gibi bir niyetinin olmadığını söylerken, artık yeni bir maceraya atılmak istediğini de söyledi. Visca, “Her ne kadar Şampiyonlar Ligi’ne katılma şansı elde etmiş ve Başakşehir’de harika günler geçirmiş olsam da hayatımda ve kariyerimde yenilik için zamanın geldiğini düşünüyorum” dedi.

ŞİMDİLİK SIR KALSIN

Büyük takımlarda oynama arzusu içerisinde olan Visca, “Bazı isteklerim var ancak şimdilik bu sır olarak kalsın. Ama şunu söyleyebilirim ki Türkiye’nin en büyük takımlarına transfer olmaya asla itiraz etmem” dedi.

Bosna Hersekli futbolcunun 2020 yılına kadar Medipol Başakşehir ile sözleşmesi bulunurken, yıldız futbolcu geçtiğimiz sezon 43 maçta 10 gol atma başarısı gösterdi.


Başakşehir’e Kötü Haber! ile Benzer Yazılar:

21 Haziran 2017 Saat : 8:39
  SPOR

Başakşehir’e Kötü Haber! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir