Başbakan Başakşehir’de konuştu

Son Güncelleme: 16 Nisan 2017 - 10:32 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir‘de düzenlenen mitingde halka hitap eden Yıldırım, İstanbul’un yüzü gülerse Türkiye’nin de yüzünün güleceğini, kalkınırsa Türkiye’nin de kalkınacağını anlattı.

Başbakan Başakşehir'de konuştu

Başbakan Binali Yıldırım, 4’üncü durağı olan Başakşehir’de konuştu.

Yıldırım, ’16 Nisan akşamı hükümet de Meclis de netleşmiş olacak. İnşallah yarın vereceğimiz oylar ile Türkiye bir daha 15 Temmuzları yaşamayacak. 15 Temmuz’un cevabı 16 Nisan’dır. Türkiye’nin darbe anayasalarından kurtulması için hazır mısınız Meclisi güçlendirmek, millet hükümetini kurmak, bağımsız yargı için var mısınız’ dedi.
Başbakan Yıldırım, ’16 Nisan darbelerden kurtulmuş bir Türkiye’nin başlangıcı olacaktır. Mesele memleket meselesi.

İstanbul bize Recep Tayyip Erdoğan’ın emanetidir. Göz bebeğimizdir. Kızlar unutmayın biz sadece cenabı Hakkın karşısında eğiliriz. Başka hiçbir gücün karşısında eğilmeyiz. Edirne’ye de şimdi hızlı tren yapıyoruz. Başakşehir ülkesine, şehitlerine sahip çıkıyor. Tarihi değişime hazır mısınız Özgürlükçü, katılımcı, demokrasiyi esas alan anayasaya var mısınız’ diye konuştu.

‘MİLLET HÜKÜMETİNİ KURMAK, BAĞIMSIZ YARGI İÇİN VAR MISINIZ’
Yıldırım, ‘Türkiye’nin darbe anayasalarından kurtulması için hazır mısınız Meclisi güçlendirmek, millet hükümetini kurmak, bağımsız yargı için var mısınız Devlet engellerden kurtulacak. Bürokrasi hızlanacak. Kazanan Türkiye olacak. Vesayet son bulacak. Mili irade hakim olacak. Artık hükümetleri Ankara’da otel odalarında, gizli kapılar arkasında değil sandıkta siz kuracaksınız’ dedi.

’16 NİSAN AKŞAMI HÜKÜMET DE MECLİS DE NETLEŞMİŞ OLACAK’
Başbakan Binali Yıldırım, ’16 Nisan akşamı hükümet de Meclis de netleşmiş olacak. İnşallah yarın vereceğimiz oylar ile Türkiye bir daha 15 Temmuzları yaşamayacak. 15 Temmuz’un cevabı 16 Nisan’dır. Yeniden dirilişe, yükselişe hazır mısın Başakşehir Sizin bu aşkınız, heyecanınız oldukça sırtımız yere gelmez’ ifadelerini kullandı.


Başbakan Başakşehir’de konuştu ile Benzer Yazılar:

16 Nisan 2017 Saat : 10:32

Başbakan Başakşehir’de konuştu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir