Başbakan Davutoğlu, taziye için Başakşehir’de

Son Güncelleme: 2 Nisan 2015 - 1:34 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Adliyesi’nde uğradığı terörist saldırıda hayatını kaybeden İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın Başakşehir’de ikamet eden ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Başbakan Davutoğlu, taziye için Başakşehir’de

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın da eşlik ettiği taziye ziyaretine Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Ayşenur İslam, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’da katıldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Başakşehir’e gelmeden önce İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için Çağlayan Adliyesi’nde düzenlenen törene katıldı. Devletin zirvesini bir araya getiren Eyüp Sultan Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Kiraz’ın naaşı Eyüp Mezarlığı’nda defnedildi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, düzenlenen törenin ardından Başakşehir’e geçti. Başbakan, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Ayşenur İslam, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile ile birlikte Başakşehir’de ikamet eden yaslı aileyi evlerinde ziyaret etti. Şehidin ailesine başsağlığı dileyen Başbakan Davutoğlu, Kiraz’ın ailesi ile bir süre basına kapalı olarak görüştü.

Başakşehir Belediyesi tarafından merhumun evi önünde kurulan taziye çadırında Kur’an-ı Kerim okutuluyor. Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın aile üyeleri kurulan çadırda da taziyeleri kabul etti.


Başbakan Davutoğlu, taziye için Başakşehir’de ile Benzer Yazılar:

2 Nisan 2015 Saat : 1:34

Başbakan Davutoğlu, taziye için Başakşehir’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir