Başkan Gazeteciler ile Sahur Yaptı

Son Güncelleme: 28 Haziran 2016 - 8:49 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir’de yaşayan gazetecilerle sahurda buluştu.

Başkan Gazeteciler ile Sahur Yaptı

Başakşehir Belediyesi, Ramazan ayını yoğun iftar programları ve sokak iftarlarıyla geçiren Başkan Uysal, Başakşehir’de yaşayan medya temsilcileriyle sahur programında bir araya geldi.

Başakşehir Living Lab’deki sahur buluşmasında konuşan Başkan Uysal, Başakşehir’de yaşayan gazetecilerle zaman zaman bir araya geldiklerini, ancak ramazanda “komşuluk” hududu içinde sahur yapmaktan da ayrı keyif aldıklarını söyledi. Başakşehir’de her meslekten ilçeye katkı sunan değerli ilçe sakinleri olduğunu kaydeden Uysal şunları kaydetti:

“Başakşehrimiz’de çok zengin insan kaynağımız var. Ayrı ayrı meslek mensubu birçok arkadaşımızdan kenti yönetirken, değerli katkılar alıyoruz. Ancak gazetecilerin farklı bakış açıları, karşılaştırma, gözlem, önsezi ve tecrübeleriyle bize sundukları katkının önemi daha fazla anlam taşıyor. Bu nedenle gazeteci komşularımızla bir araya gelmekten ayrı bir keyif alıyorum. Bu kez hem onların hem de benim yoğun iftar programlarımız nedeniyle sahur soframızı paylaşıyoruz.”

Sohbet havasında geçen sahur buluşmasında Başakşehirli gazeteciler, Başkan Uysal’a çeşitli sorular sorarak, ilçede daha güzel bir yaşam için katkı vermeye hazır olduklarını belirtti.


Başkan Gazeteciler ile Sahur Yaptı ile Benzer Yazılar:

28 Haziran 2016 Saat : 8:49

Başkan Gazeteciler ile Sahur Yaptı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir