Başkan Uysal: Başakşehir’de Ekonomi Canlanıyor

Son Güncelleme: 15 Kasım 2012 - 11:19 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir’de her geçen gün sayıları artan marketlerin sonuncusu, Başkan Mevlüt Uysal tarafından 1. Etap’ta açıldı.

Başkan Uysal: Başakşehir’de Ekonomi CanlanıyorBaşkan Mevlüt Uysal, ilçenin ekonomik alanda kat ettiği yola dikkat çekti.
Başakşehir, vatandaşlar kadar yatırımcılar için de cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Sayıları hızla artan AVM ve marketler ekonomiyi canlandırırken ilçe sakinlerinin yüzünü güldürüyor. Başakşehir’de her geçen gün sayıları artan marketlerin sonuncusu, 1. Etap’ta Başkan Mevlüt Uysal tarafından açıldı. Marketin açılış törenine, Başakşehir Müftüsü Ahmet Bilgi, Başakşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer Döngeloğlu ve çok sayıda Başakşehirli vatandaş da katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkan Mevlüt Uysal, ilçenin ekonomik alanda kat ettiği yola dikkat çekerek “On yıl öncesinde Başakşehir’de ekmek alacak bakkal yokken, şimdi her köşe başında yeni bir market açılıyor. Hızla gelişen Başakşehirimiz’de ekonomi canlanıyor” diye konuştu.

Dualarla açılan marketi gezen Başkan Mevlüt Uysal, çalışanlarla sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
Merkez Kayaşehir AVM içinde yer alan marketin açılışına, ilçe muhtarları ve vatandaşlar da katıldı.

Kayaşehirli vatandaşların büyük ilgi gösterdiği açılış sonrasında Belediye Başkan’ı Uysal, market müşterileri ile sohbet edip, taleplerini dinledi. Vatandaşlar, Başkan Mevlüt Uysal ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Cihan


Başkan Uysal: Başakşehir’de Ekonomi Canlanıyor ile Benzer Yazılar:

15 Kasım 2012 Saat : 11:19

Başkan Uysal: Başakşehir’de Ekonomi Canlanıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir