Bayraktar alkışlarla uğurlandı

Son Güncelleme: 22 Kasım 2012 - 4:11 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başkanımız Sn.Erdoğan Bayraktar genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak için görevinden ayrıldı.Bayraktar alkışlarla uğurlandı TOKİ personeliyle tek tek vedalaşan Bayraktar, kurumdan alkışlarla ve çiçeklerle uğurlandı.

12 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa eden Erdoğan Bayraktar, TOKİ Konferans Salonu’nda personeliyle vedalaştı. Konuşmasında çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Bayraktar, “TOKİ’de hep birlikte önemli işlere imza attık. Türkiye’de son 8.5 yılda konut üretiminde, kentsel dönüşümde üstün bir gayretle çalıştık. Yaklaşık 60 milyon metrekare civarında inşaat yaptık, 500 bin konuta ulaştık. Bu gerçekten ciddi bir rakam. TOKİ şu anda ülkemizin en iyi notuna sahip kurumudur. Sıfır borcu olan ve ‘tıkır tıkır işleyen’ bir kurumdur. Yol haritası bellidir. Bundan sonrada buradaki çalışmaların aynı başarılarla devam edeceğine inanıyorum. Bütün arkadaşlarımın alnından öpüyorum. Herkesi kucaklıyorum. Kendileriyle gönül olarak beraberiz.” dedi.

Konuşmanın ardından TOKİ Başkan Vekilliği görevine getirilen Ahmet Haluk Karabel tarafından Bayraktar’a çiçek takdim edildi. Program sonunda ise Bayraktar, tüm personelle tek tek tokalaşarak vedalaştı. Akşam saatlerinde TOKİ binasından ayrılan Bayraktar’a kurum önünde mini bir uğurlama töreni düzenlendi. Çiçekler ve alkışlarla uğurlanan Bayraktar’ın üzerine kırmızı ve beyaz renkli karanfiller atıldı.

toki.gov.tr


Bayraktar alkışlarla uğurlandı ile Benzer Yazılar:

22 Kasım 2012 Saat : 4:11

Bayraktar alkışlarla uğurlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir