Bayraktar’a savcılıktan takipsizlik geliyor

Son Güncelleme: 10 Mart 2014 - 8:25 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da adının geçtiği TOKİ dosyasındaki soruşturmada, iddiaların temelsiz ve delilsiz olduğu ortaya çıktı. Bayraktar'a savcılıktan takipsizlik geliyorİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının dosyaya takipsizlik kararı vermesi bekleniyor.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 17 Aralık soruşturmasındaki Fatih Belediyesi ve Kültür Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu ile ilgili kısmı tamamladı. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve 8 belediye çalışanlarının rüşvet aldığı ve Kültür Tabiat koruma Kanunu’na muhalefet ettikleri iddia edilen soruşturma sonucu söz konusu iddialarla ilgili yeterli delile rastlanmadığı belirtildi.
Dün A Haber’de yer alan habere göre İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma dosyasında, Erdoğan Bayraktar’ın da adının geçtiği TOKİ soruşturmasındaki iddiaların temelsiz ve delilsiz olduğu tespit edilirken, hiç bur suç unsuruna rastlanmadığı savcılığın dosyaya takipsizlik vereceği belirtildi.
Dosyaya Takipsizlik Geliyor


17 Aralık sonrası istifa ederken suçlamaları kabul etmeyen, devleti zarara uğratacak hiç bir işin içinde olmadığı söyleyen eski Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar’ın da adının yer aldığı TOKİ ile ilgili soruşturma dosyasındaki iddiaların da tamamının temelsiz, delilsiz olduğunun ve hiç bir suç unsurunun tespit edilmediği belirtildi. Savcılığın TOKİ ile dosyaya da takipsizlik kararı vermesi bekleniyor. Kaynak: Haber7

Bayraktar’a savcılıktan takipsizlik geliyor ile Benzer Yazılar:

10 Mart 2014 Saat : 8:25

Bayraktar’a savcılıktan takipsizlik geliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir