Belediye Site Yönetimlerine Yardımcı Olmalı

Son Güncelleme: 7 Mayıs 2016 - 9:51 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Site yönetimlerinin isteklerine duyarsız kalmamalı. Bu istekler Küçük Olunca hiç duyarsız kalmaması.

Belediye Site Yönetimlerine Yardımcı Olmalı

İşte bunlardan bir tanesi Başakşehir 4.Etap site yönetiminden geldi. Başakşehir 4.Etap sakinlerine destek olmak için haberi bizde yayınlıyoruz.

Konuyla İlgili Görüşmek İçin İrtibat Kurmak İstediğimiz Fen İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Kartoğlu Neden Bizimle Görüşmek İstemedi?

Bölgedeki kurumların ve ikamet edenlerin isteklerine karşı Başakşehir Belediyesi çeşitli bahaneler uydurarak karşı çıkıyor.

Başakşehir 4. Etap 1. Kısımda bulunan İstanbul Çarşı kuzeyinde Mevlana Cami Bitişiğinde bulunan yolun Alt kısmında bulunan Çınar Koleji önünde dönüş yapılarak çarşı güneyindeki yola bağlanmak istemesi çözüme kavuşmuyor.

İstanbul Çarşı etrafında anlattığımız‚ Çınar Koleji‚ Mevlana Camii‚ Uyum Market‚ Aygünler Restaurant ( Düğün Salonu )‚ Qalyan Cafe ( Bowling Salonu ) trafik ve otopark sorunu oluşturmasının yanında TADİLAT ÇAŞLIŞMALARI DEVAM EDEN Çarşı içerisinde Uğur Etüt Merkezi ve İstanbul Genelinde 5.’si Olacak olan Atış poligonunun açılması ile oluşturacağı ek trafik keşmekeşi çekilmez olacaktır. Ana cadde durumundaki Mevlana Caddesinin hali hazırda İETT Otobüs geçiş güzergahı olması ve normal araçların seyri geçişi epey zorlamaktadır.

Oysa söz konusu talebin yerine getirilmesi durumunda Kolej servis araçları ve Ailelerin çocuklarını araçla okula bırakması bekleme yapılmadan hızlanacaktır. Yolun açılmasıyla birlikte İstanbul Çarşı altında 2 katlı otoparkın aktif kullanılması sağlanacaktır. Ana Cadde durumundaki Mevlana Caddesi İETT Ulaşım Araçları ve normal araçların geçişi hızlanıp trafik sorununu bitirecektir.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’dan 4. Etap 3. Bölge yönetim kurulu “SEÇİM DÖNEMİNDE” söz konusu yerle ilgili olarak çözüm talebine Çınar Kolejinin ve Cami Yönetiminin oluru alındıktan sonra yapılabileceği vaat edilmiştir.

Fotoğraflarda Görüldüğü gibi mevcut durumdan fazla bir eğim bulunmadığı gibi yolun yapılmasıyla birlikte eğimin %50 azalacağı görülmektedir.

http://www.basaksehirrehberi.com/news/ViewDetails.aspx?newsid=22574


Belediye Site Yönetimlerine Yardımcı Olmalı ile Benzer Yazılar:

7 Mayıs 2016 Saat : 9:51

Belediye Site Yönetimlerine Yardımcı Olmalı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir