Bensu Soral Dikkatleri Üzerine Çekti

Son Güncelleme: 11 Kasım 2016 - 3:06 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İçerde dizisinin en çok ilgi gören karakterlerinden biri olan Bensu Soral magazin gündeminin en çok konuştuğu isimler arasına girmeyi başardı.

Bensu Soral Dikkatleri Üzerine Çekti

Bensu Soral İçerde Dizisi Resimleri

Kısa sürede yakaladığı şöhreti ile genç yaşına rağmen hem güzelliği ile hem de oyunculuğu ile televizyonların en iddialı isimlerinden biri oldu.

Bensu Soral yakaladığı şöhretin ve kazandığı paranın kendisini değiştirmediğini ve şöhret olmadan önceki yaşamına devam ettiğini belirtti. Kendisi gibi oyuncu olan ablası Hande Soral oyunculukta kardeşine ilk yardım elini uzatan kişidir. Ablası Hande Soral, Alev Alev, Bir Günah Gibi, Gecekondu, Küçük Kadınlar, Komedi Dükkanı gibi projelerde yer aldı. Sevenleri Küçük kadınlar dizisinde rol aldığı Armağan Gezici karakteriyle tanıdı.

Hayatı boyunca yaşadığı iyi kötü şeylerin kendisini geliştirmede fırsat olarak değerlendirdiğini belirten Soral şanslı olduğunu söyleyerek hayatın kendisine hoş sürprizler getirdiğini söyledi.

İçerde dizisinde mafyanın avukatlığını yapan Soral, özellikle Çağatay Ulusoyla yaşadığı aşkıylada gündemde yer aldı. İkili dizide rol gereği 2 aşığı canlandırıyor. Mütavazi bir kişiliği olan Bensu Soral’ın şimdiden binlerce hayranı var.


Bensu Soral Dikkatleri Üzerine Çekti ile Benzer Yazılar:

11 Kasım 2016 Saat : 3:06

Bensu Soral Dikkatleri Üzerine Çekti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir