Bensu Soral’ın Aylık Kazancı Ne Kadar?

Son Güncelleme: 15 Kasım 2016 - 11:28 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bensu Soral, İçerde dizisindeki Melek rolüyle büyük beğeni toplarken emeğinin karşılığını da maddi olarak almaya başladı.

Bensu Soral’ın Aylık Kazancı Ne Kadar?

Bensu Soral İçerde Dizisi Resimleri

Bensu Soral İçerde Dizisi Resimleri

Hikayeleri peri masallarını andıran iki oyuncu kardeş Hande Soral ve Bensu Soral’ın bir anda değişen hayatları ilgi çekiyor. Tolga Çevik’in büyük beğeni kazanan komedi programına seyirci olarak katılan Hande Soral seyirciler arasından sahneye davet edilenler arasında olması genç kızın o programla birlikte hayatını değiştirdi.

Çok kısa süre sahnede kalmasına rağmen oyunculuğu ve güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Programdan sonra birçok teklif alan Hande Soral bu tekliflerden birin değerlendirerek oyunculuk dünyasına da adım atmış oldu. Küçük Kadınlar dizisiyle başlayan oyunculuk macerasına başka projelerle devam eden Hande Soral bu piyasada kalıcı olmayı başardı.

Bugünlere gelmesinde ablasının emeği çok olan Bensu Soral şuan ki kazancıyla ablasını da geride bıraktı. Küçük Tatlı Yalancılar dizisinde canlandırdığı Aslı karakteriyle kendini kanıtlayarak, İçerde dizisinin yapımcısı Ay Yapım’ın dikkatini çekmeyi başardı. Büyük bir proje olan İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy’la birlikte başrol teklif edilen Bensu Soral’a karşılığında da dolgun bir maaş önerildi. Ay Yapım’ın oyunculuğunun henüz başında olan Bensu Soral’a bölüm başına 25.000TL verdiği biliniyor. Yani Bensu Soral sadece İçerde dizisinden aylık 100.000TL kazanıyor.

Bensu Soral Kimdir?

Oyuncu piyasasında tutunmayı başaran Hande Soral kendisinden 4 yaş küçük güzeller güzeli kardeşi Bensu Soral’a da oyuncu olabilmesi için büyük destek verdi. Bensu Soral’ın güzelliğine diyecek yoktu, sadece güzelliğinin hatırına bile dizi film teklifi alabilirdi. Ancak bu işi laykıyla yapabilmek ve kalıcı olabilmek için iyi bir eğitim alması şarttı. Hande Soral özellikle oyunculuk konusunda kardeşinin iyi bir eğitim almasında ön ayak oldu.


Bensu Soral’ın Aylık Kazancı Ne Kadar? ile Benzer Yazılar:

15 Kasım 2016 Saat : 11:28

Bensu Soral’ın Aylık Kazancı Ne Kadar? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir