Bereket Döner, Başakşehir’de Bir İlki Gerçekleştirdi

Son Güncelleme: 9 Kasım 2015 - 8:53 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Döner sektörünün öncü markası olan ve pazar payında lider konumunu yıllardır açık ara sürdüren Bereket Döner, Hadımköy Fabrika Satış Mağazası’na ek olarak Başakşehir ve Kasımpaşa’da iki yeni fabrika satış mağazası daha açarak Bereket Döner, Başakşehir'de Bir İlki GerçekleştirdiTürkiye’de ilk defa pişmiş dana ve tavuk döner satışının yapılacağı yeni konsept mağazalarıyla helal ve kaliteli ürünleri semtinize getiriyor.

Bereket Döner CEO’su Nezif Emek, ”Türk mutfağının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan ve hedef kitle ayrımı olmaksızın tüm tüketicilerimizin tercihi olan döner, vakumlu poşetler içerisinde restoran lezzeti ve hijyeni ile fabrika satış mağazalarımızdan temin edebilecekleri yeni mağazalar kuruyoruz” dedi.

Nezif Emek, “1988 yılında “Türkiye’nin dönercisi sloganıyla Beyoğlu’ndaki şubemizle yola çıktık. Zaman içerisinde İstanbul Hadımköy’deki Türkiye’nin en büyük hazır döner üretim tesisinin yanı sıra, 17 şehirdeki 83 Bereket Döner restoranıyla faaliyet gösteren bir zincir haline dönüştük. Bu yıl içinde 17 restoran daha açarak, 2015’i 100 restoranla tamamlamayı hedefliyoruz. Bu süreç içerisinde tüketicilerimizin bizi tercih etmeleri ve sahiplenmeleri bizim azmimizi artırırken, yeni fabrika satış mağazaları açmamıza vesile oldu. Böylece hem istihdam sağlıyor hem de helal ve kaliteli ürüne tüm vatandaşlarımızın kolayca ulaşmasını sağlıyoruz” diye konuştu.

Daha yeni olmasına rağmen fabrika satış mağazaları için gelen talepleri değerlendirdiklerini ve franchise sistemi ile fabrika satış mağazalarını da şubeleştireceklerini söyleyen Emek, “Vakumlu pişmiş dana ve tavuk döner, çiğ et grubunda kuşbaşı, kıyma, antrikotun yanısıra yine kendi üretimimiz olan ve yine bu ürünlerimizde de GİMDES Helal sertifikası olan süt ve süt ürünlerimizi tüketicilerimize ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.


Bereket Döner, Başakşehir’de Bir İlki Gerçekleştirdi ile Benzer Yazılar:

9 Kasım 2015 Saat : 8:53

Bereket Döner, Başakşehir’de Bir İlki Gerçekleştirdi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir