Beren Saat Yenikapı’da Niçin Yoktu?

Son Güncelleme: 9 Ağustos 2016 - 9:32 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kenan Doğulu’nun Yenikapı’daki mitinge yalnız katılması sonrası tüm gözlerin çevrildiği Beren Saat’in Amerika’da tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Türkiye’de birkaç kez tedavi deneyen Beren Saat, istediği sonucu alamadı. Halen ABD’de olan güzel oyuncunun, tedavisine burada devam etmek için Los Angeles’a gittiği söyleniyor.

Beren Saat Yenikapı'da Niçin Yoktu?
BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTİYOR
Takvim’den Doğan Savaş’ın özel haberine göre; geçtiğimiz aylarda eşi Kenan Doğulu ile soluğu Amerika’da alan Beren Saat‘in gidiş nedeni belli oldu. Uzun süredir bebek sahibi olmak isteyen oyuncu, son dizisinde istediği başarıyı elde edemeyince haziran ayında eşiyle birlikte Los Angeles’a gitmişti.

TÜRK DOKTORA EMANET
Günlerini Malibu’daki okyanus kıyısındaki evlerinde geçiren Beren Saat’in anne olma hayalini gerçekleştirmek için ABD’deki bir hastanede tedaviye başladığı öne sürüldü. Hatta iddialara göre oyuncu, bunun için de Türk bir doktorun kapısını çaldı. Beren Saat, geçtiğimiz yıl şubat ayında Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede gördüğü tedavi basına yansıyınca bu kez tedbiri elden bırakmadı.
BİR SÜRE DAHA ORADA KALACAK
Son 1 yıldır sürekli gündeme gelen Saat, tedavisini ABD’de gözlerden uzak bir şekilde sürdürüyor. Halen Los Angeles’ta olan oyuncunun bir süre daha yurt dışında kalacağı konuşuluyor.


Beren Saat Yenikapı’da Niçin Yoktu? ile Benzer Yazılar:

9 Ağustos 2016 Saat : 9:32

Beren Saat Yenikapı’da Niçin Yoktu? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir