Bilgievleri 1218 öğrenciyle Siyer sınavına katıldı

Son Güncelleme: 27 Şubat 2013 - 9:34 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Bilgievleri’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Siyer Genel Sınavı yoğun katılımla gerçekleşti.

Bilgievleri 1218 öğrenciyle Siyer sınavına katıldıSınava Şahintepe, Cevdet Kılıçlar, Cemil Meriç, Güvercintepe ve Akif İnan Bilgievleri’nde kayıtlı olan 6.7. ve 8. sınıf öğrencilerinden toplam 1218 kişi katıldı.

Peygamber Efendimiz’in hayatını konu edinen sınavda öğrencilere 100 sorudan oluşan çoktan seçmeli test soruları soruldu. Peygamberimizin doğumu, çocukluğu, gençliği ve dönemin önemli olaylarından derlenen soruların sorulduğu sınavda öğrenciler Efendimizin hayatını ayrıntılı öğrenme fırsatı buldular.

Peygamberimizi Yakından Tanıyoruz

Bazı soruların çok kolay bazılarının ise çok zor olduğunu ifade eden Bilgievi Öğrencileri böyle bir sınava katılmanın ayrı bir değer taşıdığını ayrıca bu sınavda hem bilgilerini pekiştirdiklerini hem de yeni bilgiler öğrenme fırsatı bulduklarını dile getirdi.

Veliler de çocuklarının heyecanına ortak oldu

Sınava giren çocuklarını bekleyen veliler çocuklarının böylesine kapsamlı ve önemli bir sınava tabii tutulmasının heyecan verici olduğunu belirti. Hafta içerisinde açıklanması beklenen sınav sonuçlarının ardından dereceye giren öğrenciler belirlenen tarihte Bilgievleri arası final yarışmasına girmeye hak kazanacaklar.


Bilgievleri 1218 öğrenciyle Siyer sınavına katıldı ile Benzer Yazılar:

27 Şubat 2013 Saat : 9:34

Bilgievleri 1218 öğrenciyle Siyer sınavına katıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir