Bio İstanbul’a yoğun talep

Son Güncelleme: 12 Haziran 2013 - 12:20 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

0 Paylaşımlar

İstanbul’ da akıllı ve ekolojik yaşam için planlanmış ilk gayrimenkul projesi Bio Istanbul, ön talepde yoğun ilgi görüyor.Bio İstanbul'a yoğun talep
İstanbul’ da akıllı ve ekolojik yaşam için planlanmış ilk Gayrimenkul projesi Bio Istanbul, sonbaharda yapılacak Konut lansmanı öncesi yoğun ilgi ve talep üzerine bekleme listesindeki misafirlerinin taleplerine ön satış dönemiyle cevap veriyor.

Proje, Bio City Development Company (BCDco) şirketinin vizyonu, TOKİ iştiraki olan Emlak Planlama Proje Yönetimi EPP ortaklığı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ desteği ile gerçekleştiriliyor.

IBRC fonunun projeye katılımı, GE General Electric:NYSE ve benzeri firmaların işbirliği ile güçlenen, teknolojik altyapı çözümleri, enerji üretim ve Su Arıtma sistemleri, enerji dağılımı ve akıllı şebeke çözümleri, ev otomasyonu, enerji verimliliğini gözeten Aydınlatma Sistemleri ile Bio Istanbul, Türkiye’nin en akıllı şehirlerinden biri haline geliyor.

İçerisinde dünya standartlarında bir çocuk araştırma hastanesi, yüksek kaliteli iş gücü yaratacak biyomedikal Ar-Ge merkezi, üniversite, okullar, performans sanatları merkezi, mahalle meydanları, sanat merkezleri, doğal peyzajlı parklar, alışveriş caddeleri, ofisler ve yaşam alanlarını barındıran bu eko-Şehir, bölgenin Yeni Şehir merkezi olarak planlanıyor.
İlk faz için Satışta olan 1+1’den 4+1’e kadar, farklı metrekare ve konumlarda, Tabanlıoğlu Mimarlık ve Norveç asıllı Saunders Architecture tarafından tasarlanmış 150 adet Daire ve sıra ev alternatifleriyle Bio Istanbul’da lansman öncesi metrekare fiyatları 4 bin ila 4 bin 500 lira arasında değişiyor. internethaber


Bio İstanbul’a yoğun talep ile Benzer Yazılar:

12 Haziran 2013 Saat : 12:20

Bio İstanbul’a yoğun talep Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir