Bu yollar iki gün trafiğe kapalı

Son Güncelleme: 9 Şubat 2015 - 8:47 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul’daki bazı yollar 9 Şubat Pazartesi’den itibaren 2 gün boyunca trafiğe kapatılacak. Nedeni de Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları’nın İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceği toplantı.

Bu yollar iki gün trafiğe kapalı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndae yapılan açıklamaya göre, Mete Kavşağı ve Adil Baba Kavşağı trafiğe kapalı olacak. Sürücüler alternatif yollara yönlendirilecek.

Trafik, Dolmabahçe’deki Vodafone Arena Stadyumu çevresinden Asker Ocağı Caddesi bağlantısıyla Gümüşsuyu istikametine yönlendirilecek.

Taş Kışla Caddesi’ndeki trafik için de Küçük Çiftlik Caddesi kullanılacak.

Taksim Meydanı’ndan Mete Kavşağı’na dönüşler, Atatürk Kültür Merkezi önünden Gümüşsuyu Caddesi’ne yönlendirilecek. Divan Kavşağı ile Mete Kavşağı’ı kullananlar da Cumhuriyet Caddesi’ne yönlendirilecek.

Uygulama, 9 Şubat Pazartesi günü saat 08.00’den başlayarak toplantının sona ereceği tarihe kadar kademeli olarak devam edecek.

ALTERNATİF YOLLAR
Güvenlik önlemleri kapsamında Mete Kavşağı, Adil Baba Kavşağı trafiğe kapatılırken, alternatif yollar ise şöyle sıralandı: “Dolmabahçe, Vodafone Arena Stadyumu arkasından gelen akım Asker Ocağı Caddesi başından Gümüşsuyu istikametine yönlendirilecek. Taş Kışla Caddesi’nden gelen akım Adil Baba Kavşağı’ndan Küçük Çiftlik Caddesi’ne yönlendirilecek. Taksim Meydanı’ndan Mete Kavşağı’na dönüşler, AKM önünden Gümüşsuyu Caddesi’ne yönlendirilecek. Divan Kavşağı’ndan Mete Kavşağı’na gelen akım, tünel içi ve tünel üstünden Cumhuriyet Caddesi’ne yönlendirilecektir.”


Bu yollar iki gün trafiğe kapalı ile Benzer Yazılar:

9 Şubat 2015 Saat : 8:47

Bu yollar iki gün trafiğe kapalı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir