Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in düğünü sponsorluk oldu

Son Güncelleme: 24 Ocak 2017 - 11:17 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in düğünü sponsorluk oldu
0 Paylaşımlar

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in düğününe sponsor telaşı sürüyor. Arap bir iş adamı, ünlü çifte Dubai ve Katar’da balayı yapması için tam 2 milyon dolar teklif etti.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in düğünü sponsorluk oldu

Firmalar Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in düğününe sponsor olmak için sıraya girdi. Sanat dünyasının gözde çifti Fahriye Evcen’le Burak Özçivit, Arap dünyasındaki şöhretlerinin kaymağını hem iş hem de özel hayatlarında yiyor.

 

Atv’de ekrana gelen ‘Ölene Kadar’ dizisindeki başarılı performansıyla büyük alkış alan Evcen, önümüzdeki günlerde Ortadoğu’daki bir kozmetik firmasıyla anlaşma imzalayacak.  Organizasyonda sınırlı sayıdaki seveniyle bir araya gelecek olan yakışıklı oyuncuyu biraz daha yakından görmek isteyenlerin ise cebinden 500 lira çıkacak.

 

Özçivit’in bulunduğu salonda yemek yemek için bile hayranları kuyruğa girerken bir diğer yarış da çiftin bu yazki düğününe sponsor olmak isteyen firmalar arasında yaşanıyor. İkili, bu yaz hayatlarını birleştirmeye karar verince Türk firmalarının yanı sıra Arap markalar da çiftin düğününe sponsor olmak için sıraya girdi.

 

İşadamı, ünlü çiftin konaklaması için Dubai’deki geceliği 3 bin 500 lira olan Jumeriah Dar Al Masyaf ile Katar’daki geceliği bin 500 lira olan W Doha Hotel & Residences’ı şimdiden rezerve ettirdi. İkiliye rüya gibi bir balayı hediye etmeyi planlayan Arap girişimciler, Fahriye Evcen’le Burak Özçivit bu özel teklife ‘evet’ dediği takdirde ise ünlü çifte ayrıca 1’er milyon dolar da reklam ücreti verecek.

Burak Özçivit’in 1 Şubat’taki Dubai seyahatini “Hayaller gerçek oluyor. Bali Bey ile buluşun” diye duyuran organizatörler, yakışıklı oyuncunun sadece uzaktan görülebileceği alana giriş bilet fiyatlarını dahi 500 lira olarak belirledi.


Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in düğünü sponsorluk oldu ile Benzer Yazılar:

24 Ocak 2017 Saat : 11:17

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in düğünü sponsorluk oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir