Çağatay Ulusoy Aylık Ne Kadar Kazanıyor?

Son Güncelleme: 16 Kasım 2016 - 5:10 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

2010 Best Model Of Turkey birincisi olan Çağatay Ulusoy, İçerde dizisinden aylık ne kadar kazanıyor?Çağatay Ulusoy Aylık Ne Kadar Kazanıyor?

Oyunculuğun sadece yakışıklılık ile yürütülemeyeceğini çok iyi bilen Çağatay Ulusoy, hem Türkiye’de hem de Amerika’da oyunculuk eğitimine ciddi zaman ve emek harcamıştır.

Show TV’nin bu sezon reyting listesinin zirvesinden kimsenin indiremediği dizisi İçerde, etkileyici senaryosu ve aldığı reytingler dışında da gündemden düşmüyor.

Dizi ekibinin yakaladığı muhteşem uyum başarının anahtarı olarak gösteriliyor. Özellikle güzel oyuncu Bensu Soral ve yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un muhteşem uyumu ve birbirine yakışmaları diziyi sempatik kılan en önemli ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

Ancak bu ekibi bir araya toplamak o kadar da kolay olmasa gerek. Dizinin yapım şirketi Ay Yapım başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy’u ikna edebilmek için bölüm başına uçuk bir maaş ödemeye razı olmuş. Ay Yapım’ın Çağatay Ulusoy’a bölüm başa 40.000TL ödediği söyleniyor.

Yani Çağatay Ulusoy’un sadece İçerde dizisinden kazandığı aylık ücret 160.000TL’yi buluyor. Üstelik yapılan anlaşma gereği Ay Yapım 1 senelik parayı peşin olarak Çağatay Ulusoy’a ödedi bile.


Çağatay Ulusoy Aylık Ne Kadar Kazanıyor? ile Benzer Yazılar:

16 Kasım 2016 Saat : 5:10

Çağatay Ulusoy Aylık Ne Kadar Kazanıyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir