Caner Erkin 7 milyon dolara Miami’den daire aldı

Son Güncelleme: 4 Ekim 2017 - 8:54 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Ünlü futbolcu Caner Erkin, eşi için ardı arkası kesilmeyen büyük jestlere bir yenisini daha ekledi. Caner Erkin yurt dışından ev isteyen eşini kırmayarak, Miami Sunny İsles Beach’te okyanus manzaralı tam 7 milyon dolara daire satın aldı. Caner Erkin’in Miami’den eşine özel satın aldığı Evi arkadaşı Ömer Pınarlı cep telefonundan canlı yayınla tanıttı.

Caner Erkin 7 milyon dolara Miami'den daire aldı

Ünlü futbolcu Caner Erkin, eşi için ardı arkası kesilmeyen büyük jestlere bir yenisini daha ekledi. Caner Erkin yurt dışından ev isteyen eşini kırmayarak, Miami Sunny İsles Beach’te okyanus manzaralı tam 7 milyon dolara daire satın aldı. Caner Erkin’in Miami’den eşine özel satın aldığı Evi arkadaşı Ömer Pınarlı cep telefonundan canlı yayınla tanıttı.Bu yılbaşında oyuncu Şükrün Ovalı’yla evlenen Beşiktaşlı Caner Erkin’in eşi için jest yapma konusunda yine sınır tanımadı. Ünlü futbolcu, yurt dışından ev isteyen eşinin bu isteğini de kırmayarak, Miami Sunny İsles Beach’teki okyanus manzaralı ‘Porsche Design Tower’ adlı gökdelenden 7 milyon dolara (25 milyon TL) lüks bir rezidans satın almak için harekete geçti. Beşiktaşlı yıldız, daha önce aynı yerden rezidans alan arkadaşı Ömer Pınarlı’nın kendisi için yaptığı canlı yayınla rezidans hakkında bilgi sahibi oldu. Eşiyle lüks daireye hayran kalan futbolcu, kaporayı hemen gönderdi.

Caner Erkin’le Şükran Ovalı, sosyetik çift Hande – Erdinç Acar’ın da evinin olduğu 60 katlı 195 metre yüksekliğindeki gökdelenin 30. katındaki 3 yatak odalı ve 4 banyolu rezidansta karar kıldı. Yıllık kazancı ortalama 2.2 milyon euro (yaklaşık 9 milyon 200 bin TL) olan Erkin’in “Kartallar yüksek uçar” sözünü kanıtlar nitelikteki yeni evinin özelliği bununla sınırlı değil… İkili, 600 metrekarelik rezidanslarına lüks araçlarıyla çıkabilecek. Erkin, ligin devre arasında ABD’ye giderek rezidansın satış işlemlerini tamamlayacak. Ünlü futbolcu; yüzme havuzu, sinema salonu ve SPA’nın da olduğu milyonluk rezidansının keyfini önümüzdeki yıl eşi Şükran Ovalı’yla sürecek.

LÜKS REZİDANSIN AYLIK BEDELİ 12 BİN DOLAR!

Ünlü çift, İstanbul Baltalimanı’ndaki evlerinden geçtiğimiz aylarda Bağdat Caddesi’nin tek lüks rezidansındaki bir penthouse’a taşındı. Lüks sitenin 44’üncü katındaki penthouse’lardan birini kiralayan Erkin, yeni yuvaları için aylık yaklaşık 12 bin dolar (43 bin TL) kira ödüyor.


Caner Erkin 7 milyon dolara Miami’den daire aldı ile Benzer Yazılar:

4 Ekim 2017 Saat : 8:54

Caner Erkin 7 milyon dolara Miami’den daire aldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir