Cansu Dere: Çocuklardan Özür Diliyorum

Son Güncelleme: 29 Kasım 2016 - 11:53 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Star TV’de salı günlere ekrana gelen ‘Anne’ dizisinin yıldızı Cansu Dere, çocuklara cinsel istismar konusunda, “Sebep olan herkesin bedelini ödemesini istiyorum” dedi.

Cansu Dere: Çocuklardan Özür Diliyorum

Üç yıl aradan sonra setlere ‘Anne’ dizisiyle dönen Cansu Dere, dizideki performansıyla adından söz ettiriyor. Filmde, ailesinden şiddet gören çocuğu sahiplenen ve ona anne olan kadın rolünü üstlenen Dere, anneliği, “Sevme ve sorumluluk alma sanatı” olarak tanımladı. Hürriyet’e verdiği röportajda, anne olmak isteyip istememesiyle ilgili şunları söyledi:

“Ben öyle durup dururken ‘Bir çocuğum olmalı, anne olmalıyım’ diye düşünen, bunu arzulayan bir insan değilim. Kafam, duygularım öyle çalışmıyor. ‘Ne olursa olsun anne olmalıyım’dan çok, aile olmayı başarabilmek daha önemli benim için. Bunu başarabilmeyi isterim.”

Çocuklara cinsel istismar konusunun gündemden hiç düşmemesi gerektiğini söyleyen 36 yaşındaki oyuncu, “Korkunç şeyler oldu ve oluyor. Çocukta cinsel istismar kabul edilemez, hoş görülemez, affedilemez. Sebep olan herkesin bedelini ödemesini istiyorum” dedi.

“Hissettiğim şey öfke, acı, endişe, çaresizlik” diyen Dere, “Ben kendi seçimlerini yapabilen, hayatını yönlendirme fırsatı bulabilmiş, çocukluğunu çocuk olarak yaşayabilmiş bir insan olarak, canı yakılan her çocuktan özür dilemek istiyorum; ‘Biz büyükler üzülmenize, üzenlere engel olamıyoruz’ demek istiyorum” şeklinde konuştu.

Dere, dizideki rol arkadaşı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız hakkında da şunları söyledi:

“Hayatımda partnerler yönünden hep çok şanslı oldum, şimdi de öyleyim. Beren’le çalıştığım için çok mutluyum. Daha önce hiç yedi yaşında biriyle böyle bir ilişkim olmamıştı. Ne güzel şeyler, ne detaylar insana, çocuğa dair bir bilseniz… Oyun arkadaşım o benim.”


Cansu Dere: Çocuklardan Özür Diliyorum ile Benzer Yazılar:

29 Kasım 2016 Saat : 11:53

Cansu Dere: Çocuklardan Özür Diliyorum Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir