Çocuklar Duymasın’da Vatan Şaşmaz’ın yerine kim gelecek?

Son Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 9:48 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Çocuklar Duymasın’da Vatan Şaşmaz’ın yerine kim gelecek?
0 Paylaşımlar

Çocuklar Duymasın dizisinin yıldızı Tamer Karadağlı katıldığı programda, aynı dizinin Engin karakterini canlandıran Vatan Şaşmaz’la ilgili alınan flaş kararı açıkladı. Peki, Vatan Şaşmaz’la ilgili alınan karar ne?

Çocuklar Duymasın'da Vatan Şaşmaz'ın yerine kim gelecek?

Çocuklar Duymasın dizisinin yıldızı Tamer Karadağlı katıldığı programda, aynı dizinin Engin karakterini canlandıran ve geçtiğimiz günlerde Filiz Aker tarafından sırtından ateş edilerek olaylı bir şekilde öldürülen Vatan Şaşmaz’la ilgili alınan kararı açıkladı.

Radyo Programcısı Adem Metan, Radyo Viva’daki programında Tamer Karadağlı’yı ağırladı. Usta oyuncu, kendisine yöneltilen tüm soruları açık yüreklilikle cevapladı.

27 Ağustos’ta hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz’la ilgili konuşan Karadağlı, “Duygusal anlar yaşadım. Aynı seti paylaştığımız için duygulandık” dedi.

Ünlü oyuncu, “Engin karakterini Vatan oynuyordu. Ancak bir daha gelmeyecek. Başka bir şehre gidecek. Vatan’ı kaybettik ama ‘Engin’i de kaybettik. Bir başkası oynamayacak. Vatan’ın en ufak bir saygısızlığını görmedim” şeklinde konuştu.

Çocuklar Duymasın’ın yıldızı Tamer Karadağlı, aynı dizide ‘Engin’ karakterini canlandıran ve yakın geçmişte hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz’ın yerine diziye herhangi bir ismin katılmayacağını açıkladı.


Çocuklar Duymasın’da Vatan Şaşmaz’ın yerine kim gelecek? ile Benzer Yazılar:

25 Eylül 2017 Saat : 9:48

Çocuklar Duymasın’da Vatan Şaşmaz’ın yerine kim gelecek? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir