‘Çukur’daki O Sahneler aşkı bitirdi

Son Güncelleme: 20 Kasım 2017 - 10:27 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Show TV’de yayınlanan ‘Çukur’ dizisinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, iki yıllık aşkı Okan Can Yantır’dan ayrıldı. Dilan Çiçek Deniz ile Okan Can Yantır, birbirlerini sosyal medyada takipten çıkardı. Ayrılığa güzel oyuncu ile dizide sevgilisini oynayan Aras Bulut İynemli’nin öpüşme sahnelerinin neden olduğu iddia edildi.

'Çukur'daki O Sahneler aşkı bitirdi

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz ile sevgilisi Okan Yantır ayrıldı. İki yıllık ilişkinin bitme nedeni, Dilan Çiçek’in dizide sevgilisini oynayan Aras Bulut İynemli ile öpüşme sahneleri.
SEVGİLİSİ BU SAHNELERİ KALDIRAMADI

Dizinin ilk bölümünden ateşli sahnelerde rol almasıyla çok konululan Dilan Çiçek Deniz’in bu sahneler başını yaktı. Deniz’in sevgilisi bu sahneleri kaldıramayınca ikili ayrıldı. Güzel oyuncu, bu sahnelerle ilgili “Abartılacak bir şey yok.” demişti.

“ONDAN ÇOK ŞEY ÖĞRENİYORUM”

22 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz bir röportajında sevgilisi hakkında şu ifadeleri kullanmıştı: “Çok zeki. Her konu hakkında bilgisi var. Ondan çok şey öğreniyorum. Dört dil biliyor. Aranızdaki 15 yaş fark önce problem olur sanıyorum ama kafamı açtı ve hayata farklı pencereden bakmamı sağladı”


‘Çukur’daki O Sahneler aşkı bitirdi ile Benzer Yazılar:

20 Kasım 2017 Saat : 10:27

‘Çukur’daki O Sahneler aşkı bitirdi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir