Çukur’un Sena’sı (Dilan Çiçek Deniz) Katil mi Oldu?

Son Güncelleme: 20 Aralık 2017 - 3:59 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Çukur’un Sena’sı (Dilan Çiçek Deniz) Katil mi Oldu?
0 Paylaşımlar

Çukur, bu hafta yayınlanan 9. yeni bölümle izleyicilere heyecan ve gerilim dolu anlar yaşattı. Çukur 9.bölümün yayınlanmasının ardından merakla beklenen 10.bölümden ilk sahne de geldi. Çukur 10.bölümün ilk tanıtımında, Yamaç’ın, Vartolu hakkında öğrendiklerini İdris’e anlattığı görülüyor.Çukur'un Sena'sı (Dilan Çiçek Deniz) Katil mi Oldu?

Yamaç’ın cümlelerine ”Vartolu, Vartolu değil” olarak başlaması dikkatleri çekiyor. Bu da izleyenlere, “Vartolu’nun geçmişiyle ilgili başka neler saklı?” sorusunu akıllara getiriyor.

Çukur dizisinin ekranlara gelen son bölümünde, Serdar yaptığı gerçekleştirdiği planla birlikte, İdris ve Sena’yı rehin aldı. Ancak Yamaç, Aliço’nun da yardımları doğrultusunda Serdar’ı köşeye sıkıştıracak ipuçları bulmaya çalıştı. İdris ve Sena’ya zarar vermeye çalışan Serdar’a bu hareketinin bedelini ödetmekte kararlı olan Yamaç’ın, Serdar’ın ailesini rehin alarak planını uygulamaya koyduğu anlar dizinin yayınlanan yeni bölümüne damgasını vurdu. Babasını ve Sena’yı kurtaran fakat Serdar’a karşı öfkesi dinmeyen Yamaç’la Serdar yeniden karşı karşıya geldi. Yamaç’ı gizlice takip eden Sena’nın da bu yüzleşmede yer almasıyla işler iyice karıştı. Peki, yayınlanacak yeni bölümde Sena katil mi olacak?


Çukur’un Sena’sı (Dilan Çiçek Deniz) Katil mi Oldu? ile Benzer Yazılar:

20 Aralık 2017 Saat : 3:59

Çukur’un Sena’sı (Dilan Çiçek Deniz) Katil mi Oldu? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir