‘Çukur’daki dövmenin sırrı!

Son Güncelleme: 6 Kasım 2017 - 8:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ın başrolde yer aldığı ‘Çukur’ dizisindeki karakterlerin birçoğunda bulunan dövme merak uyandırdı.

'Çukur'daki dövmenin sırrı!

Show TV’de yayınlanan ‘Çukur’ dizisinin ilk iki bölümünde görülen üçgen ve noktalardan oluşan dövmenin sırrı ortaya çıktı.

Dövmeler mahallede yaşayan birçok kişide bulunuyor ve ‘Çukur’dan olanların birbirlerini bilmelerini sağlıyor. Geçtiğimiz haftanın finalinde ‘Çukur’un sahipleri olarak bilinen ‘Koçavalı Ailesi’nin baş düşmanı ‘Vartolu Sadettin’in de sırtında aynı bu dövmenin olması kafalarda soru işareti bıraktı.

Dizinin ‘Muhittin’i Nebil Sayın, ‘Çukur’da bu dövmeleri yapan karaktere hayat veriyor. Nebil Sayın, dövme hakkında şu açıklamayı yaptı:”Çukur’un ilk bölümünde duvarlarda görülen, üçgen ve noktalardan oluşan sembol şimdiden dizinin başrollerinden biri haline geldi. ‘Çukur’dan olanların birbirlerini tanımasalar da birbirlerini bilmelerini sağlayan ‘Berber Muhittin’in yaptığı bu dövme pek çok gizemi aydınlattığı gibi akıllarda yeni soru işaretleri bırakacak. Sürprizler, seyircileri şaşırtacak.”

‘Çukur’un simgesi olduğu anlaşılan dövmeyi ‘Vartolu Sadettin’in sırtında görenler, ‘Vartolu’ ile ‘Koçavalı Ailesi’ arasında bir bağ olabileceği yorumunda bulundular.


‘Çukur’daki dövmenin sırrı! ile Benzer Yazılar:

6 Kasım 2017 Saat : 8:50

‘Çukur’daki dövmenin sırrı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir