Davutoğlu, Başakşehir’de konuştu

Son Güncelleme: 3 Haziran 2015 - 9:21 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun tüm yurdu kapsayan miting maratonu 2-3 Haziran tarihlerinde İstanbul’da devam ediyor. Davutoğlu, Başakşehir’de konuştu

Davutoğlu, özel uçakla saat 10.15’te İstanbul’a geldi. Davutoğlu’nu, Atatürk Havalimanı’nda yetkililer karşıladı. Başbakan Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu da İstanbul’a geldi.

İlk kez bir siyasi liderin mitingleri dünyanın her köşesinden izlenebilecek

İstanbul’daki 16 ilçeyi kapsayan miting programı süresince Yeni Türkiye Dijital Ofisi her ilçe mitingini canlı yayınlarla sosyal medyaya taşıyarak bir ilki gerçekleştirecek. Tüm detaylarıyla sosyal medyaya aktarılacak İstanbul ilçeler mitingleri sırasında dünyada bir ilk de gerçekleştirilmiş olacak. İlk kez bir siyasi liderin mitingleri, birçok sosyal mecrada gün boyu gerçek zamanlı olarak paylaşılacak ve dünyanın her köşesinden izlenebilecek.

“Hepsi bir cephe olmuş”

Davutoğlu Zeytinburnu mitinginden halka seslendi. Davutoğlu’nun konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

Bizler halkla buluşurken, onlar perde gerisinden kumpaslarla, tuzaklarla bizi engellemeye çalışıyorlar. Bakıyorsunuz MHP, CHP, HDP perde gerisinden temaslar halinde. HDP diyor ki ‘CHP ile koalisyon yapabilirim’. Yine ‘MHP gelse de çözüm süreci devam eder’ diyor. CHP, HDP’ye pas atıyor. ‘Diyanet’i kaldıracağım’ diyor, HDP ‘Biz de kaldıracağız’ diyor. Bunların arkasında da paralel çete, bunları organize ederek intikam peşinde.

Öyle bir tablo var ki artık hepsi beraber. Pensilvanya’ya vuruyorsun ses CHP’den çıkıyor. CHP’ye vuruyorsun HDP’den çıkıyor. HDP’ye vuruyorsun MHP’den çıkıyor. Hepsi bir cephe olmuş, AK Parti’nin karşısında yürüyüşümüzü durdurmak istiyor. Üç legal parti bir yerde, onları destekleyen üç tane de paralel yapı. Pensilvanya, Kandil ve DHKP/C

Dünyanın en büyük havalimanı, üç katlı tüneli yapıyoruz. Kanal İstanbul hayata geçiyor. Kim yapıyor? Söyleme vakti geldi onlar konuşur AK Parti yapar. Biz notere değil millete güveniriz. Verdiğimiz her sözü tutarız. Bizim dönemimizde Zeytinburnu çok büyük destekler aldı.

Biz AK Parti kadroları bunların hepsine milli irade desteği vereceğiz inşallah. Şimdi inşallah tarihi bir mekan olarak Zeytinburnu’nu yeniden inşa ediyoruz.

7 Haziran’da bunların tuzaklarını başlarında parçalayacak mıyız? Topkapı surlarından yeni fetih mübarek olsun diyecek miyiz? Doğru karar istikrar, doğru karar Ak Parti.


Davutoğlu, Başakşehir’de konuştu ile Benzer Yazılar:

3 Haziran 2015 Saat : 9:21

Davutoğlu, Başakşehir’de konuştu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir