Dilan Çiçek Deniz, Çukur’a Alışabilecek mi?

Son Güncelleme: 1 Aralık 2017 - 8:55 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Sena (Dilan Çiçek Deniz) ile Yamaç’ın (Aras Bulut İynemli) ani evliliklerinden hemen sonra Yamaç’ın Çukura dönmek zorunda oluşu yeni başlayan bu aşkı zora soktu. Sena güzel ve mutlu bir aşk ve evlilik hayatı hayal ederken kendisini mafya vari işler ile uğraşan Koçovalı ailesinin içerisinde bulur.

Dilan Çiçek Deniz, Çukur'a Alışabilecek mi?

Sevdiği erkeğin yaptığı işler ile olduğu kişi arasında zorlanması, ancak ailesi için yapmak zorunda olduğu işler ile meşgul olması Sena’yı zor duruma sokak. Sena bu aileye ayak uydurabilecek mi? Yamaç’ı terk edecek mı? Yoksa bu mafya ailesinin hanımı mı olacak? 

Çukur’da tansiyon giderek yükselir. İsa’nın ölümünün ardından Yamaç’ın şüpheleri daha da artmıştır. Silah sevkiyatına yapılan baskın Yamaç’ın amca bildiği Emmi ve Paşa’yı baş şüpheliler haline getirir. Fokurdayan bir kazana dönüşen Çukur mahallesinde dengeler sonsuza kadar değişecektir. Kendini bir anda bambaşka bir dünyanın içinde bulan Sena, Yamaç’ın ilk defa hiç bilmediği yönüyle karşılaşır ve hayatının en büyük şaşkınlığını yaşar.

Vartolu ile Selim arasındaki anlaşmanın seyri değişirken, kardeşlerinin aç olduğunu öğrenen Celasun, Koçovalılara ait bir silah deposunu soymaya karar verir. Bu hamlesi onu, Yamaç ile karşı karşıya getirecektir. Çukur’da sözü geçen biri olmak için harekete geçen Vartolu, aynı zamanda Yamaç’ı öfkelendirecek bir sürprizin de hazırlıklarına girişir.


Dilan Çiçek Deniz, Çukur’a Alışabilecek mi? ile Benzer Yazılar:

1 Aralık 2017 Saat : 8:55

Dilan Çiçek Deniz, Çukur’a Alışabilecek mi? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir