Diriliş Ertuğrul Seti Cengiz Coşkun

Son Güncelleme: 17 Mart 2016 - 8:43 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Ertuğrul’un can yoldaşları Alpleriyle sohbete başlıyoruz. İlk sohbeti Turgut Alp’i oynayan Cengiz Coşkun’la gerçekleştiriyoruz.

Diriliş Ertuğrul Seti Cengiz Coşkun

Bol aksiyonlu bir sezonu bitirdiniz, daha da fazla aksiyonlu yeni bir sezona başladınız. Sette yaşam nasıl gidiyor?
Cengiz Coşkun (Turgut Alp): Gayet keyifli gidiyor. Söylediğiniz gibi aksiyonlu bir sezonu bitirdik ama bu sezon daha aksiyonlu olacak. Seyircimizi çok heyecanlı anlar bekliyor. Sürpriz dolu heyecan dolu yeni bir sezona başladık.

Çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Elimizden geleni yaptık. Umarım izleyicimizde bunu takdir eder. Yaklaşık bir buçuk iki ay önce başladık çekimlere. Mümkün olduğunca önden çekip biraz stok yapmaya çalışıyoruz. Çünkü hava şartları bizi çok zorluyor. Diğer pek çok dizi gibi tek mekânda çalışmadığımız ve genelde çekimlerimiz doğada olduğu için yağmur ve kar bizi negatif yönde çok etkiliyor. Bu yüzden mümkün olduğunca önceden başladık. Bunun bütün sebebi tabiki bizi izleyenlere en iyisini sunabilmek için. Umarım başarılı oluyoruzdur.

Türk halkının Atası olan bir bir kişinin can yoldaşı arkadaşlarından birini canlandırıyorsunuz. Bu nasıl bir his?
Cengiz Coşkun (Turgut Alp): Çok önemli bir durum bu benim için. Çok gurur verici bir durum bu. Bu rolü gerçeğe en yakın şekilde ve en yakışır şekilde canlandırmaya çalışıyorum. Rol bana ilk geldiğinde de çok mutlu olmuş ve çok heyecanlanmıştım. Bu durum halen ilk günkü gibi devam ediyor. Bu rolü oynamak çok güzel bir şey ve herkse nasip olacak bir durum değil. O yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum. Rolümde başarılı olabiliyor ve izleyiciye empati kurdurabiliyorsam ne mutlu bana.

Diriliş Ertuğrul Setini Ziyaret Ettik Röportajlar

Geçen sezon çekimler sırasında sakatlık yaşadınız mı?
Cengiz Coşkun (Turgut Alp): Çok şükür yaşamadım ama tapınakçılara esir düştüğüm sahnelerde işkence ediyorlardı bana. O sahnelerde üzerim çıplak olmak sorundaydım. Bu yüzden iki gün hastanede yattım. Ama önemli olan bunun karşılığını seyircinin takdiriyle almak. Karşılığını alıyorsanız bunların hiçbir önemi kalmıyor. Çok şükür ki seyircimizde o sahneleri çok beğendiler.

 


Diriliş Ertuğrul Seti Cengiz Coşkun ile Benzer Yazılar:

17 Mart 2016 Saat : 8:43

Diriliş Ertuğrul Seti Cengiz Coşkun Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir