Diriliş Ertuğrul Tüm Dünyada İzlenebilecek

Son Güncelleme: 11 Aralık 2016 - 9:44 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle özellikle sosyal medyada büyük ses getiren ve adından sıkça söz ettiren Diriliş Ertuğrul, bundan sonra sadece ülkemizde değil, tüm dünyada izlenebilecek. Diriliş Ertuğrul Tüm Dünyada İzlenebilecek

Dizinin hayranlarını sevindiren bu haberi bizzat dizinin yapımcı ve senaristi olan Mehmet Bozdağ verdi. Ünlü yapımcıya göre artık diziye ait bir dijital platform kuruldu ve Almanya, İngiltere, Hollanda, Amerika, Fransa, Rusya, Tayland, Mısır, Kamboçya, Finlandiya ve Çin dahil olmak üzere toplam 173 ülkede izlenebilecek. Ayrıca isteyenler bu dijital platform sayesinde dizi ile alaklı özel kliplere, bölümler ve oyuncular hakkında detaylı bilgiye, unutulmayan sahnelere ve özel haberlere de ulaşabilecekler.

Sevindirici haberi bizzat açıklayan Mehmet Bozdağ yaptığı açıklamada, ”Ben ve yapım ekibi olarak hayranlarımızın bizlere ilettiği ve sosyal medyada dile getirdiği talepler doğrultusunda böyle bir karar aldık. Oluşan yoğun talep doğrultusunda böyle bir dijital platform kurduk ve bu sezonla beraber aktif hale getirdik. Diriliş Ertuğrul kesinlikle bir Türk dizisi ve bu Türk dizisi, tüm dünyada izlenebilecek.

Ayrıca site sayesinde izleyicilerimiz ile direkt olarak birebir iletişim ve etkileşim de kurabiliyoruz.” ifadelerine yer verdi. Ayrıca söylenene göre ülke sayısı ilerleyen günlerde daha da artacak. Şahsen böyle bir haberle gerçekten çok mutlu oldum çünkü böylesi güzel bir Türk dizisi tüm dünyada izlenecek ve eminim ki herkes tarafından beğenilecek.


Diriliş Ertuğrul Tüm Dünyada İzlenebilecek ile Benzer Yazılar:

11 Aralık 2016 Saat : 9:44

Diriliş Ertuğrul Tüm Dünyada İzlenebilecek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir