Doktor Tedavisi: Doktora Görünmeniz Gerekiyor

Son Güncelleme: 10 Nisan 2017 - 10:30 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Evet, başlık sizi şaşırtmasın. Başakşehir Devlet Hastanesi aciline gidiyorsunuz nöbetçi doktorun size verdiği cevap bir doktora görünmelisin.

Ak parti hükumetinin 15 yıllık en güzel hizmetlerinin en üst sırasında olan sağlık hizmetlerinin yer aldığı bir dönemde Türkiye’nin gözdesi İstanbul’un  en modern şehri olarak lanse edilen Başakşehir’de bir devlet hastanesi.

Doktor Tedavisi: Doktora Görünmeniz Gerekiyor

Başakşehir Devlet hastanesinin acil hastalara verdiği cevap “Bir doktora gitmelisiniz”

Daha önce 80 yaşındaki annemi, sonrasında aşırı karın ağrısı çeken eşimi son olarak da 6 yaşındaki çocuğumu Başakşehir Devlet Hastanesine getirdim. Aldığım cevap hep aynı oldu. Oradan çıkıp 400-500 TL harcayarak en yakın özel  hastaneye gitmek sorunda kaldım.

Evet Başakşehir Devlet Hastanesi Aciline gidenlerin karşılaşmış olduğu durum bundan ibaret. Acilde yaşananları sizlere kısaca izah edeyim.

Öncelikle acil önünde sizi bir görevli karşılıyor. Sonra sizi numara almaya gönderiyor. Numara sıranız gelince karşınıza doktor kıyafetli biri çıkıyor. Acil olarak gelmiş olduğunuz bu doktorun size tedavi olarak söylediği tek şey “Bir an önce doktora gitmelisiniz.”

Burası bir devlet hastanesinin acili. Evet inanması zor ama gerçek. Başakşehirlilerin karşılaşmış oldukları durum bu. Ancak inanması zor olan bu durumun Akparti iktidarında  hem ilgililere hem de tüm kamu oyuna izah etmenin zor olduğunu bildiğimden hastane aciline gidenlerden yaşadıklarını ses veya görüntülü kayıt altına almasını ve sosyal medyada yayınlamasını rica ediyorum.

Başakşehir Devlet Hastanesine gittiğinizde mutlaka kayıt cihazınız ile görüntü almanın bölge halkının daha sağlıklı bir hizmet almasına sebep olacağını unutmayınız. Ben 43 yaşındayım bu kadar lakayt ve görevinden uzak bir hastane görmedim.

Bir daha Allah düşürmesin ancak Başakşehir Devlet Hastanesine gitmek zorunda kalırsam muayene için olsun acil durum için olsun kayıt altına alıp sizler ile paylaşacağım. Olumlu olsun olumsuz olsun bunu yapacağım.. Sağlıcakla kalın…

Başakşehir Sakini A.D.

 Sizden gelenler bölümünden

Not: “Sizden Gelenler” bölümünde  yayınlananlar gönderen kişi sorumludur.


Doktor Tedavisi: Doktora Görünmeniz Gerekiyor ile Benzer Yazılar:

10 Nisan 2017 Saat : 10:30

Doktor Tedavisi: Doktora Görünmeniz Gerekiyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir