Dünyanın en büyük döner restoranı

Son Güncelleme: 30 Mayıs 2016 - 11:03 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

2014 yılında “dünyanın en büyük döner restoranı” sloganıyla hizmet vermeye başlayan Saraylı Döner, 2016 yılından itibaren yeni yönetimi ve kadrosuyla birlikte imajını yeniledi.

Dünyanın en büyük döner restoranı

Sevilen oyuncu ve sunucu Kadir Çöpdemir’in katılımıyla gerçekleşen Saraylı Restoran’ın açılış törenine Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK parti İl Başkanı Dr. Selim Temurci, Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel ve Başakşehir Emniyet Müdürü Levent Binici’nin de aralarında bulunduğu siyaset dünyasının önde gelen isimleri yer aldı.

3 bin kişilik misafir ağırlama kapasitesi, 7.000 m2 kapalı ve 1.000 m2 açık alana sahip restoranın içinde VIP odalar, özel davet salonu, çocuk oyun alanı, yaz ve kış bahçeleri bulunuyor. Saraylı Restoran, eşsiz geleneksel Türk lezzetlerini misafirlerine sunarken kendilerini özel hissetmelerini sağlamayı temel amaç ediniyor. Saraylı Restoran % 100 yerli ve helal et ile üretilen ve orijinal baharatlar ile günlük taze sebzeler eşliğinde hazırlanan lezzetli ve hesaplı yemekleriyle konuklarını benzersiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

2020 YILINA KADAR DA 20 ŞUBE AÇMAYI PLANLIYOR

Saraylı Restoran ailesi, yatırımlarını artırarak ekonomiye ve istihdama katkı sağlama stratejisi doğrultusunda 2016 yılı içinde 2 şube ve 2020 yılına kadar da 20 şube açmayı planlıyor. Bu 4 yıllık stratejik gelişim sürecinde ortalama 200 personel ve toplamda 1.000’in üzerinde yeni istihdam sağlamayı hedefliyor.

RAMAZANDA ÇOK İDDİALI

Yaklaşan Ramazan ayı boyunca özenle hazırlanmış bir mönüyü hesaplı bir fiyatla misafirlerine sunacak olan Saraylı Restoran, iftar davetleri için çiçeklerle süslenmiş bahçesini ve VIP odalarını kullanıma sunuyor. Rezervasyon ve ayrıntılı bilgiye www.saraylirestoran.com adresinden ulaşılabiliyor.


Dünyanın en büyük döner restoranı ile Benzer Yazılar:

30 Mayıs 2016 Saat : 11:03

Dünyanın en büyük döner restoranı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir