Eğitimciler eğitim aldı

Son Güncelleme: 26 Aralık 2015 - 10:13 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçede genelindeki eğitimcilere eğitim verdi.

Eğitimciler eğitim aldı

İlçe Milli Eğitim müdürlüğü ve TAP Derneğinin destekleri ile gerçekleşen eğitime aracılığı ile ilçe okullarından öğretmenler katıldı.
Mehmet Emin Saraç Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen eğitim programında Başakşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Hacı Dursun Ağaç, belediye tarafından ilçe okullarında geri dönüşüme yönelik çalışmaları anlattı, “Okullarımızda geri dönüşüm kutuları ile kağıt-karton, plastik, metal atıklar toplanmaktadır.

Geri dönüşüm kutularına çöp atılmaması idare olarak okulları öğrencilerine uyarıcı ve eğitici tavır sergilemesi gerekmektedir. Atık yağların atık yağ varillerinde ve atık pillerin atık pil kutularında toplanması konusunda okulların etkin bir çalışma gerçekleştirmesi önemlidir. Ayrıca eğitimciler olarak atık biriktirme materyallerinin amacına uygun kullanılması hususunda gerekli bilgileri vermelidir.”

TAP derneği de okullarda yürütülen ve Nisan ayı sonunda sona erecek en fazla atık pil toplayan okul yarışması faaliyetini sahiplenmesi hususunda destek istedi ve atık pillerin zararları hakkında bilgiler verdi.


Eğitimciler eğitim aldı ile Benzer Yazılar:

26 Aralık 2015 Saat : 10:13

Eğitimciler eğitim aldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir