“Emin eller” Yayında

Son Güncelleme: 2 Haziran 2014 - 1:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Mehmet Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin faaliyetlerinin yer aldığı ve tamamını imam hatip öğrencilerin hazırlamış olduğu “Emin eller” gazetesi sonunda piyasaya çıktı.

"Emin eller" Yayında Okulun 2013 yılındaki açılışından bugüne kadar ki faaliyetlerin yer aldığı gazetenin ilk sayısı yayınlandı. Gazetenin ilk sayısının çıkması ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Aziz Erdoğan şunları kaydetti: “Okulumuz bu yıl ikinci yılına girmenin heyecanını yaşayacak.Bu yıl içerisinde öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin katkılarıyla düzenlediğimiz programlarımızı ve bugün okulumuzun geldiği durumu ele alan bir yayın çıkarmaya karar verdiğimiz için oldukça heyecanlı ve mutluyuz.

Okulumuzun açıldığı günden itibaren, bir çok sayıda etkinliğe imza atmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadık. Etkinliklerimizi ve faaliyetlerimizi kayıt altına almak ve tarihe bir not düşmek hedefiyle gazetemizi çıkarmaya karar verdik. Gazetemizin adını “Emin eller” olarak koyuk. Gazetemizi belirli aralıklarla çıkarmaya ve öğrencilerimizin etkinliklerine yer vermeye çalışacağız.” dedi.

 

 


“Emin eller” Yayında ile Benzer Yazılar:

2 Haziran 2014 Saat : 1:50
  FOTO

“Emin eller” Yayında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir