Emlak Konut Başakşehir Evlerine Yakışmadı

Son Güncelleme: 23 Eylül 2016 - 3:40 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Kayaşehir Emlak Konut Başakşehir Evleri teslim edildi. Başakşehir Evleri 1. 2. 3. 4. kısım proje olarak çok güzel. Binaların alçak katlı oluşu, önlerinin açık oluşu, çevre düzenlemesi, planlaması harika olmuş.

Emlak Konut Başakşehir Evlerine Yakışmadı

Ancak daire içlerinde göze takılan hoş olmayan durumlar söz konusu. Emlak Konut Başakşehir Evleri 3+1 daireyi örnek alarak daire içerisine baktığımızda hemen kapının arkasında sıcak soğuk su boruları itici bir görselliğe sahip. Müteahhit firma bunları küçük bir dolap ile kaplamalı değil mi idi? Toki Kayaşehir konutlarında bu kısım mobilya içerisine alındığını söylemeliyiz. Sonra mutfağa göz attığımızda şok olduk ortalama 600 milyar diyebileceğimiz bu dairelerin mutfağı tamamen hayal kırıklığı. Toki Kayaşehir konutlarının mutfak kalitesi ile emlak konut mutfak kalitesi aynı.

 

Mutfak ta bulunan  balkon çok küçük ancak bundan daha önemlisi balkonun güvenliği dışarıdan dış cephe gibi güzel görülen camlar içeriden güvenlik açısından hiçte uygun değil. İki tane demir arasına cam ile balkon koruması yapmışlar. O camın çocuk balkonda iken kırıldığını düşünmek dahi istemiyorum.

Koridorda yürürken gözümüze bir pano takıldı. Sanki teknik bir odaya girmişcesine. içerisinde sigortaların bulunduğu bu kadar büyük bir sigorta kutusu gördünüz mü? Hemde evin ortasında.

“Bir bayan takipçimizin ilavesi üzerine Emlak Konut Başakşehir Evlerinin Pencere yapısını da ekliyoruz. Yukarıda resimde gördüğümüz pencere camları acaba nasıl silinecek, böyle cam modeli olur mu? diye sormuş.”

Tüm bunlar daire içerisinde bizleri şoke etti. Çevre düzenlemesi, bina projelendirilmesinde ki güzellik daire içerisine girince kayboldu.

Bu daireler Toki konutları değil özel sektör konutları. Toki, Kayaşehir’de en son 3+1 daireyi 450.000 TL. satmıştı. 600-700 bin TL. Ücret ödeyip bahsetmiş olduğumuz durumlar ile vatandaş karşılaşmamalı diye düşünüyoruz.


Emlak Konut Başakşehir Evlerine Yakışmadı ile Benzer Yazılar:

23 Eylül 2016 Saat : 3:40

Emlak Konut Başakşehir Evlerine Yakışmadı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir