Emlak Konut’tan Yeni Kampanya Hazırlığı

Son Güncelleme: 6 Eylül 2017 - 1:40 2 Yorum Yazar:

1 Paylaşımlar

Ev alacaklar bu habere dikkat! Eylül ayı başında Emlak Konut GYO dev kampanyaya imza atacak. ‘Konutta Üçüncü Seferberlik Kampanyası’ kapsamında ev sahipleri için önemli fırsatlar yer alacak.
Emlak Konut'tan Yeni Kampanya Hazırlığı

Birikimi bulunan vatandaşın ev sahibi olması için önemli bir fırsat olarak görülen yeni kampanyanın başlangıç tarihi 15 Eylül olacak. Kampanyanın bitiş tarihi ise 15 Kasım 2017 olarak açıklandı. Kampanya tarihi netleşen Emlak Kopnut önderliğinde başlatılacak olan dev konut satış kampanyası Konutta Üçüncü Seferberlik Kampanyası ile 500 bin liralık bir ev için, peşinat tutarı 25 bin lira, maksimum tutar ise 100 bin lira olacak.

Konutun tamamının peşin olarak ödenmesi durumunda ise 100 bin liradan sonra evin kalan 400 bin liralık borcunu da banka kredisiyle taksit fırsatı sunulacak. Konuyla alakalı kısa bir açıklamada bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, 15 Eylül tarihi itibariyle start verilecek Konutta Üçüncü Seferberlik Kampanyası ile birlikte satışlarını hızlandırmak isteyen projelerin talepleri doğrultusunda böyle bir kampanyaya başlayacaklarının altını çizdi.

Kurum açıklamasında ayrıca bu kampanya ile yüklenicilerimize destek olmak amacıyla böyle bir kampanya başlatılacağını ifade etti.
Henüz hangi inşaat firmalarının yapılacak bu kampanyaya atılacakları açıklanmadı. Şimdiye kadar İstanbul başta olmak üzere, pek çok ilde konut üreten Emlak Konut projelerinin hangilerinin bu kampanya kapsamında satışa çıkartılacağı ise kısa bir süre içerisinde yapılacak olan basın toplantısıyla kamuoyuna açıklanacağı kaydedildi. Emlak Konut GYO, 3 büyükşehir başta olmak üzere çok sayıda şehirde hasılat paylaşımı modeli ile konut projeleri geliştiriyor


Emlak Konut’tan Yeni Kampanya Hazırlığı ile Benzer Yazılar:

6 Eylül 2017 Saat : 1:40

“Emlak Konut’tan Yeni Kampanya Hazırlığı” için 2 Yorum

  1. Ekrem Kirac dedi ki:

    Toki Kayasehir satisa sunacagi dairelrin buyukugu m2 , fiyati , vb.sartlari hk. bilgil

Emlak Konut’tan Yeni Kampanya Hazırlığı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir