Emlak Yönetim Temizlik Görevlilerini Mağdur Ediyor

Son Güncelleme: 11 Nisan 2016 - 7:50 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki iştiraki Kayaşehir Emlak Yönetimi aslı içi temizlik olan çalışanlarını her türlü işte çalıştırıyor.

Emlak Yönetim Temizlik Görevlilerini Mağdur Ediyor

Toki, Kayabaşı dairelerini teslim ederken Emlak Yönetim, konut sakinlerinden personel ve malzeme giderlerini sebep göstererek ücret talebinde bulunmuştu. Ancak geçen 5 yıllık süreç içerisin de ne araç gereç nede personel alınmadığı herkesçe bilinmektedir. Peki Kayaşehir Emlak yönetim site işlerinini nasıl yapmaya çalışıyor? Temizlik olsun, peyzaj olsun vb. sitede tek bir kadro mevcut. Tüm işler bu kadro tarafından yapılıyor. Her işi yapma yeteneğine ve iş gücüne sahip TEMİZLİK GÖREVLİLERİ !!

Yönetim tüm işleri bu personeller ile yapmaya çalıştığı için hiç bir işini doğru dürüst yapamıyor. Bu durum konut sakinlerine hem hizmet hemde ekonomik gider olarak olumsuz olarak yansımaktadır. Birde kapıcıların hangi yükler altında ezildiklerini siz düşünün!

Sosyal Medya üzerinden sürekli olarak temizlik görevlilerin nasıl çalıştırıldığını görebilirsiniz. Yol çalışmasından peyzaj çalışmasına, tamirattan temizliğe her türlü işte çalıştırıldıkları kendileri tarafından da yayınlanmaktadır.

Peki bu insanlar verdikleri üç kuruş karşılığında maruz kaldıkları bu durumu kime şikayet edecekler?

Her türlü ihtiyaç listesi ve personel kadrosu hesaplanarak oluşturulan bu aidat ücretinden doğan fazlalıklar nasıl değerlendiriliyor.?

Temizlik görevlilerine mi yoksa daire sakinlerinin durumuna mı üzülelim bilemiyoruz. Öyle anlaşılıyor ki Emlak Yönetim burada kaldığı müddetçe böyle gidecek.

Çünkü “Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır

https://kayasehiristanbul.net/


Emlak Yönetim Temizlik Görevlilerini Mağdur Ediyor ile Benzer Yazılar:

11 Nisan 2016 Saat : 7:50

“Emlak Yönetim Temizlik Görevlilerini Mağdur Ediyor” için 1 Yorum

  1. Ev sahibi dedi ki:

    Emlak yonetim peyzaji da bu arkadaslara yaptiriyor ve iste etrafinizi goruyorsunuz genis bahcelerde tek tuk duzensiz agaclar ve calilar

Emlak Yönetim Temizlik Görevlilerini Mağdur Ediyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir