Engin Altan Düzyatan Güldürdü

Son Güncelleme: 28 Aralık 2015 - 9:17 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Geçen yılın kış şartlarında ilk başta 40 çadırımız uçtu sonra da çizmelerimiz çamurda kayboldu. Bizim Alplerle ve diğer oyuncularla ilişkilerimizin iyi olması kardeş gibi olmamızın kökü o çalıştığımız iki aya dayanıyor.

Engin Altan Düzyatan Güldürdü

Dizi oyuncusu Engin Altan Düzyatan da diziye başlama dönemlerini öğrencilere anlatarak, “Biz geldiğimizde her şey hazırlanmıştı, alt yapısı kurulmuştu. 2.5 aylık bir çalışma sistemi ve bir süre çok ciddi bir eğitimden geçtik. Daha önce bunun karşılığını görmedim Türkiye’de. At eğitiminden geçtik. O dönemde bir beyin karşısına geldiğinde nasıl oturulur.

O dönemki koşullarda nasıl yaşanır. Geçen yılın kış şartlarında ilk başta 40 çadırımız uçtu sonra da çizmelerimiz çamurda kayboldu. Bizim Alplerle ve diğer oyuncularla ilişkilerimizin iyi olması kardeş gibi olmamızın kökü o çalıştığımız iki aya dayanıyor. Benim kardeşlerimden hiçbir farkları yok, birbirimize bağlandık. Öl dese öleceğim diye korkuyorum. Biz profesyonel oyuncularız. Kahraman olmak her oyuncuya nasip olmaz.

Aynı zamanda da çok zordur. Çok uzun ve isteyerek çalıştım bu role, hayatımın dönüm noktası rolü budur. Benim de Ertuğrul Gazi’nin bütünleştiğinin farkındayım. Ertuğrul Bey, dediklerinde çok gurur duyuyorum. Bu rolün bana özel bir şey kattığını ve kariyerim için dönüm noktası olduğunun farkındayım”ifadelerini kullandı. Söyleşinin ardından Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Büyükbeber katılımcılara ödüllerini takdim etti.

DİZİ OYUNCULARININ İSİMLERİ KÖY OKULLARI KÜTÜPHANELERİNE VERİLECEK

Yüksek öğrenim öğrencileri, Gazi Üniversitesi’nin desteklediği Kitap Bankosu ve Gezi Kütüphanesi’ne azami bir kitap bağışlayarak Diriliş “Ertuğrul” dizisi ekibi ve oyuncularıyla bir araya gelebilecekler. Toplanan kitaplarla Van, Erzurum, Diyarbakır, Bitlis, Muş, Bingöl gibi Doğu ve Güneydoğu Anadolu şehirlerindeki köy okullarında kütüphaneler kurulacak. Kurulacak kütüphanelere Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisi yapımcı, senarist, yönetmen ve oyuncularının ismi verilecek.


Engin Altan Düzyatan Güldürdü ile Benzer Yazılar:

28 Aralık 2015 Saat : 9:17

Engin Altan Düzyatan Güldürdü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir