Ertuğrul gazi tarihte nasıl öldü?

Son Güncelleme: 26 Ekim 2017 - 1:13 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Yeni sezonu başlamasıyla birlikte herkesi ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor mu? Son bölümde yayınlanan Ertuğrul’un ölüm sahnesi izleyenleri şaşırtmıştı. Peki Ertuğrul gazi aslında nasıl öldü? Ertuğrul tarihteki yeri ve ölüm sebebi…

Ertuğrul gazi tarihte nasıl öldü?

Beklenen gün nihayet geldi. Büyük ilgi ile izlenen “Diriliş Ertuğrul” bu akşam yeni sezon 92. bölümü ile TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Yeni sezonun yayınlanan fragmanının ardından herkeste aynı soru işaretleri oluştu. Engin Altan Düzyatan’ın canlandırmış olduğu Ertuğrul Gazi tarihte nasıl öldü? Başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor mu? Büyük merak ve heyecanla beklenilen Diriliş Ertuğrul bu akşam itibariyle yeni sezon bölümleriyle ekranda olacak.

ERTUĞRUL GAZİ KİMDİR?

Ekranlara gelen dizi Diriliş Ertuğrul  ile reyting rekorları kırılmasına sebep olan Ertuğrul Gazi kimdir? Kaç yılında ve nerede doğmuştur? Ertuğrul Gazi nasıl vefat etmiştir?

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır?

Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır? Ares, sefere giden Ertuğrul ve Alpleri tuzağa düşürür, tuzakta İshak ölür, Artuk Bey’in kaderi ise yeni sezonda belli olacak.


Ertuğrul gazi tarihte nasıl öldü? ile Benzer Yazılar:

26 Ekim 2017 Saat : 1:13

Ertuğrul gazi tarihte nasıl öldü? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir