Esnaf Buluşmaları Devam Ediyor

Son Güncelleme: 12 Şubat 2013 - 8:40 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal; Başakşehir’ de bulunan Piramit, İstanbul ve BaşakCenter çarşı esnafları ile bir araya geldi.

Esnaf Buluşmaları Devam EdiyorÇarşı esnafı ve Çarşı Yönetimleri  ile kahvaltıda buluşan Mevlüt Uysal; Başakşehir’in Ticari ve Sosyal Yaşam potansiyelini masaya yatırdı.  Esnafın çeşitli sorunlarını dinleyen Uysal Esnafın sorunlarının çözümü için elinden geleni yapacağını ifade ederek çözüm önerilerinde bulundu.

“Başkent Başakşehir!”

İstanbul bir ülke kategorisinde olsaydı Başakşehir İstanbul’un başkenti olacak düzeyde bir gelişme sağladığını ifade eden  Mevlüt Uysal: “Başakşehir yaşayan canlı bir şehir olacak.  önümüzdeki dönemlerde yatırım alanında, sosyal kültürel etkinliklerde, ekonomik ve ticari alanlarda ilçemiz öncü kentlerin başında yer alacak” diye kaydetti.

 “İstanbul’daki En Nezih Yerleşim Yerlerinden Biri Başakşehir”

Kalabalık kent yaşamının uzağında artan nüfusuna rağmen planlı yerleşimleri ve konut alanları ile en huzurlu şehirler arasına giren Başakşehir’in en büyük en güzel projeleri içinde barındıracağını Piramit ve İstanbul çarşı esnafı ile paylaştı.

“İlçede 100 Dönümün Üzerinde Park Yapıldı”

Uysal; ilçede büyük değişiklikler meydana geldiğini fakat birbirinden bağımsız ve büyük bir bütünün parçalarından oluşan ilçe sakinlerinin bu değişimleri farketmekte zorluk çektiğini belirterek; “Örneğin en fazla altyapı yatırımı yapan belediyeyiz, Başakşehir’de  100 dönümün üzerinde park inşa ettik ve çevre düzenlemeleri yaptık “ dedi.

“Bilgievleri Sayesinde Gelen Başarı “

Daha önce Şahintepe’de öğrencilerin Anadolu Lisesi başarısı bulunmadığı, Bilgievlerinde çalışan Öğretmenlerin katkısı ile ilk kez öğrencilerin özel derslere para harcamadan sınavları kazandıklarını söyleyen Uysal Başakpazar’ın yeni bir proje için Kadınlara destek vereceğini de kaydetti.

“Avrupa Yakasının En Büyüğü”

Büyük bir sağlık kenti olmaya aday olduktan sonra, eğitim konusunda da büyük ideallerin sahibi olduklarını ifade eden Başkan Uysal; 2014 – 2015 eğitim dönemine Hastanenin yapılacağı yerde ki boş alana bir de üniversite projelendirildiğinin müjdesini verdi.


Esnaf Buluşmaları Devam Ediyor ile Benzer Yazılar:

12 Şubat 2013 Saat : 8:40

Esnaf Buluşmaları Devam Ediyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir