Eston Şehir’in ‘Koru’ etabında satış başladı

Son Güncelleme: 15 Kasım 2017 - 10:18 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Dünyanın en büyük 250 müteahhidi arasında yer alan Polatyol, İstanbul Bahçeşehir’de 1.6 milyon metrekarelik alanda hayata geçirdiği Eston Şehir’de yeni projesi Eston Şehir Koru’da satışlara başladı. 3 yıl önce TMSF’den satın aldığı Eston Şehir projesine devam eden Polatyol, projeye toplamda 1 milyar liraya yakın yatırım yapmayı öngörüyor.

Eston Şehir'in'Koru' etabında satış başladı

Eston Şehir Koru, 215 dönüm üzerinde inşa edilirken, projede 90 dönüm yeşil alan, 25 dönüm ise aktivite alanı olarak planlandı. Projede ağırlıklı olarak villa, katlı villa, 5 katlı koru konakları ve 7-8 katlı koru evleri olmak üzere 1090 konut ve 31 ticari birim yer alacak. 4 bin kişinin yaşaması planlanan projede 2+1’den 5+1’e kadar değişik büyüklükte daire seçenekleri yer alıyor.

Teslimler Aralıkta

2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanan projede metrekare satış fiyatı ise 5 bin 500 lira. Eston Şehir projesinin ‘Mahallem’ etabının ise tamamlandığını belirten Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, anahtar teslimlerine Aralık ayında başlayacaklarını söyledi. Polta, “50 yıldır müteahhitlik sektöründe ağırlıklı olarak altyapı ve taahhüt işleri yapıyoruz.

Fas’tan Kazakistan’a, Gürcistan’dan Umman’a kadar 10 ülkede faaliyetlerimiz sürüyor. Bugüne kadar 2 milyar dolarlık iş teslim ettik. Yurtiçi ve yurtdışında devem eden işlerimizin büyüklüğü de 1.5-2 milyar dolar. 3 yıl önce Eston Şehir projesini satın alarak gayrimenkul geliştirme alanına geçtik. Yeni projemizde de 1700’den fazla ağaç ve 25 bin bodur bitki ekip bir koru hayata geçireceğiz” dedi.


Eston Şehir’in ‘Koru’ etabında satış başladı ile Benzer Yazılar:

15 Kasım 2017 Saat : 10:18

Eston Şehir’in ‘Koru’ etabında satış başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir