Fenerbahçe maçlarını hangi kanal verecek?

Son Güncelleme: 17 Temmuz 2013 - 10:39 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Fenerbahçe maçlarını hangi kanal verecek?
0 Paylaşımlar

Fenerbahçe ‘nin yapacağı özel maçlar ile UEFA eleme ve ön eleme maçların yayın hakları 2017-2018 sezonu sonuna kadar D-Smart ‘a devredildi.Fenerbahçe maçlarını hangi kanal verecek?
Fenerbahçe Futbol AŞ’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yer alan açıklamada, yayın haklarının yanı sıra bu maçlara ilişkin, reklam, tanıtım ve pazarlama h aklarının da D-Smart’a devredildiği kaydedildi.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimiz ile Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. (D-Smart) arasında imzalanan sözleşme ile Profesyonel Futbol A Takımımızın yurt içi ve yurt dışında yapacağı tüm özel maçlar, UEFA müsabakaları eleme/öneleme maçları ve sözleşme süresince başkaca organizasyonlar kapsamında oynanacak maçlara ilişkin yayın hakları ve bu maçlara ilişkin reklam, tanıtım ve pazarlama hakları en erken 2017-2018 sezonu sonuna kadar (her halukarda avans tutarı tamamen mahsup edilene kadar) D-Smart’a devredilmiş olup işbu sözleşme kapsamında 6.873.250 dolar avans tutarı hesaplarımıza geçmiştir. Sözleşme çerçevesinde 11.07.2014 tarihinde aynı tutarda (6.873.250 dolar) 2’inci dilim avans alınacaktır. Avans tutarları, tarafımızca kesilecek faturalar ile mahsup edilecektir.”
AA


Fenerbahçe maçlarını hangi kanal verecek? ile Benzer Yazılar:

17 Temmuz 2013 Saat : 10:39
  SPOR

Fenerbahçe maçlarını hangi kanal verecek? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir