‘Fenerbahçe’yi yenmeyin’

Son Güncelleme: 10 Nisan 2016 - 6:02 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve futbolculardan Emre Belözoğlu ile Volkan Babacan, İstanbul Bağcılar’daki Medipol Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

'Fenerbahçe'yi yenmeyin'

Fenerbahçeli bir parkinson hastası taraftar, ”Fenerbahçe ile oynayacaksınız. Onları yenmeyin” ifadeleriyle Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve futbolcuları terletirken, Avcı bu soruya ”Her maça kazanmak için çıkıyoruz”’ diyerek cevap verdi.

“Futbol oynamak istiyorum”

Ziyaret esnasında konuşan Başakşehir’in tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, organizasyondan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, takım hedefleri için ise ”Bu sene Avrupa kupalarında ülkemizi temsil etmek istiyoruz. İyi futbol oynuyoruz. Trabzonspor maçımız var önümüzde. Ve bu önemli müsabakayı da geçerek Avrupa şansımızı devam ettirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Geleceği hakkında da açıklamalarda bulunan 36 yaşındaki futbolcu, ”Takımımda bir artı bir mukavelem var. Bunu uzatabilirim. Biraz daha futbol oynamak istiyorum. Fenerbahçe çok güzel anılarımın olduğu takım. Başakşehir’le devam ediyorum. Seneye sözleşmem bittikten sonra oturup konuşacağız. Tecrübelerimi genç arkadaşlarıma aktarmak istiyorum.” diye konuştu.


‘Fenerbahçe’yi yenmeyin’ ile Benzer Yazılar:

10 Nisan 2016 Saat : 6:02
  SPOR

‘Fenerbahçe’yi yenmeyin’ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir