Fenertepe Kültür ve Yaşam Kompleksi Geliyor

Son Güncelleme: 23 Temmuz 2018 - 1:58 1 Yorum Yazar:

57 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi, Fenertepe Mahallesi’ne bünyesinde piknik alanlarından çocuk parkına, amfi tiyatrodan bilgievi ve kadın merkezine kadar sosyal yaşamın her alanına hitap eden bir kültür ve yaşam kompleksi kazandırıyor.

Fenertepe Kültür ve Yaşam Kompleksi Geliyor

Fenertepe Mahallesi yeni buluşma adresine kavuşuyor. Başakşehir Belediyesi, 7’den 70’e her yaş grubundan mahalle sakininin birlikte keyifli vakit geçirmesini sağlayacak Fenertepe Kültür ve Yaşam Kompleksi’nin yapımına başlıyor.

Temeli Ağustos’ta atılacak

5 bin 500 m2 alan üzerinde yükselecek kompleksle ilgili proje çalışmaları tamamlandı. Ağustos’ta temeli atılacak ve inşaat çalışmalarına başlanacak Fenertepe Kültür ve Yaşam Kompleksi’nin bir yılda tamamlanması planlanıyor.

Amfi tiyatro etkinliklerin merkezi olacak

Başakşehir Belediyesi tarafından yapılacak çevre düzenlemesinde; piknik alanları, dinlenme alanları, konsept çocuk oyun parkı ve amfi tiyatro yer alacak. 450 kişi kapasitesine sahip amfi tiyatroda konser, tiyatro gibi çeşitli açık hava etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Fenertepe Kültür ve Yaşam Kompleksi Geliyor

9. Bilgievi Fenertepe’de inşa ediliyor

7’den 70’e her yaş grubunun ihtiyaçlarına yanıt verecek kompleks kapsamında Başakşehir’in 9’uncu bilgievi de Fenertepe Mahallesi’ne yapılacak. 1000 metrekare kapalı sahip olacak bilgievinden aynı zamanda mahallenin kadınları da yararlanacak. Bilgievi ve Kadın Merkezi’nde; sanat atölyeleri, derslikler, kütüphane, bilgisayar sınıfı, konferans salonu, siyer dersliği ve fitness stüdyosu


Fenertepe Kültür ve Yaşam Kompleksi Geliyor ile Benzer Yazılar:

23 Temmuz 2018 Saat : 1:58

“Fenertepe Kültür ve Yaşam Kompleksi Geliyor” için 1 Yorum

  1. ENDERGELEN dedi ki:

    fenertepeden ak partiye rekor oy çıkıyor 6 sene sonra belediyenin bir yapısı inşa ediliyor çok geç kaldı

Fenertepe Kültür ve Yaşam Kompleksi Geliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir