Genç yıldızlar, dünya futbol yıldızları ile

Son Güncelleme: 12 Mayıs 2016 - 4:38 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Genç yıldızlar, dünya futbol yıldızları ile
0 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin, Türk ve Dünya futbol yıldızlarını Darülaceze yararına salon futbolunda buluşturduğu muhteşem organizasyonun açılışını genç yıldızları yaptı.

Genç yıldızlar, dünya futbol yıldızları ile

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin Darülaceze yararına organize ettiği salon futbolu maçında, eski yıldızlar bir araya geldi. Sinan Erdem Spor Salonu’nda “Futbolun yıldızları Darülaceze için sahada” sloganı ile oynanan maç öncesinde sahaya ilk çıkan İBB Futbol Akademi Kampı ve Yetenek Avı Projesi’nin yıldızları oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Türk futbolunun geliştirilmesi amacıyla hayata geçirdiği projenin 2. etabında başarı sağlayarak amatör ligde mücadele eden İstanbul Sahil Spor Kulübü ve Sekbanlar Spor Kulübü altyapılarına kazandırılan genç yeteneklerin gösteri maçı seyircilerden büyük alkış aldı. Türk ve Dünya futboluna adını yazdırmış futbolcular ile aynı organizasyonda top koşturan futbolun genç yıldızları, organizasyonun kendileri için unutulmaz bir anı olduğunu söyledi.

Futbolun yıldızları Darülaceze için oynadı

“Futbolun yıldızları Darülaceze için sahada” sloganı ile düzenlenen muhteşem organizasyonda Bülent Korkmaz, Evren Turan, Hakan Ünsal, Oğuz Çetin, Oktay Derelioğlu, Rüştü Reçber, Tolunay Kafkas, Lemi Çelik, Kerem İnan ve Faruk Atalay’dan oluşan Türk Yıldızları ile Pascal Nouma, Aron Winter, Jari Litmanen, Patrick Kluivert, Ronald de Boer, Şota Arveladze, Gheorghe Hagi ve Michael Kraft’ın yer aldığı Dünya Yıldızları karşı karşıya geldi. Dünya Yıldızları’nın teknik direktörlüğünü Hagi yaparken, Türk Yıldızları’nın başında Rıdvan Dilmen yer aldı. Eski hakemlerden Erman Toroğlu’nun yönettiği karşılaşmada Dünya Yıldızları 11-9 galip geldi.

Darülaceze yararına düzenlenen organizasyonda ayrıca çok sayıda pop yıldızı ve Anadolu Ateşi de sahne aldı.


Genç yıldızlar, dünya futbol yıldızları ile ile Benzer Yazılar:

12 Mayıs 2016 Saat : 4:38
  SPOR

Genç yıldızlar, dünya futbol yıldızları ile Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir