Gostivar Belediyesi’nden, Başakşehir’e Ziyaret

Son Güncelleme: 22 Haziran 2013 - 11:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin ev sahipliğinde, TDBB Genel Sekreteri Mustafa Başkurt  ve Gostivar Belediye Başkanı Nejat Bejta, beraberindeki heyetle birlikte Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Gostivar Belediyesi'nden, Başakşehir'e Ziyaret

Ziyaret esnasında Gostivar ve Başakşehir’in yerel yönetim çalışmalarını değerlendiren heyet, Başakşehir’deki çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı tebrik etti.

Heyet, Belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı

Birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından belediye binası’nı gezen heyet, Başkan Uysal’dan ilçede verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.

Gostivar Belediye Başkanı Nejat Bejta, Başkan Mevlüt Uysal’a şehrin simgesi olan saat kulesi’nin üzerinde bulunduğu bir plaket takdim ederken, Başkan Uysal ise kendisine çini işlemeli tablo hediye etti.

Makedonya’nın kuzeybatısında bulunan, ünlü saat kulesi ile Vardar Nehri’nin ilk şehri Gostivar, geçmişte küçük bir şehir olmasına rağmen şimdilerde ikiyüz bini aşan ve çoğunluğunu Arnavutların ve Türklerin oluşturduğu nüfusuyla ülkenin en büyük yerleşim yerlerinden birisi.


Gostivar Belediyesi’nden, Başakşehir’e Ziyaret ile Benzer Yazılar:

22 Haziran 2013 Saat : 11:50

Gostivar Belediyesi’nden, Başakşehir’e Ziyaret Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir